Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intelligens, erett not szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens, erett not szeretnek 20 on evesen megismerni. A korkulonbseg mennyire dominal egy ilyen kapcsolat mukodeseben?

Figyelt kérdés
Koszonom a tapasztalt valaszokat!
2020. jún. 23. 11:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

En peldaul ilyen no volnek, csak veletlenul ferjhezmentem kozben. Gyereket soha nem akartam, pedig vigyaznom kell, mert lehetne.

De alapvetoen keves ilyen no van. Inkabb azert, mert csak fizikai vonzalmat ereznek, esetleg a jovore is gondolnak, ahol lesz egy pont, hogy nagy esellyel a ferfi nem marad mellettuk.

2020. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Voltam ilyen kapcsolatban. Sok múlik az anyagiakon. Egy felnőtt nő, pláne gyerekkel, az úri sport.
2020. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ertem. Normalis kereteken belul ugy erzem a ferfi gondoskodjon egy komoly norol es az ot korul vevo dolgokrol. Normalis kereteken belul. En anyagilag kozeposztalyt foglalok el szerintem. Van egy kisebb vallalkozasom, sajat otthonom stb.
2020. jún. 23. 12:50
 14/22 anonim ***** válasza:

13.-nak.


Akkor hajrá! Sok sikert, komolyan!


Ja...várjál! Mi van az ex pasijával?

2020. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az ex pasi. Az nem en ram tartozik.
2020. jún. 23. 13:11
 16/22 anonim ***** válasza:
37%

15.-nek.


Nem-e???


Óh...barátom, majd rájössz! >:)

2020. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
37%
Azt megértem,hogy egy fiatal srác vonzalmat érez egy érett nő iránt. Ideig-óráig. Nem kételkedem abban,hogy Te,kérdező,akár tartós kapcsolatot is el tudnál képzelni. Most. De később hidd el,másképp' látnád. Én voltam hasonló helyzetben. Gyerekem van,és egy Tőle 5 évvel idősebb srác próbált meghódítani. Nagyon szimpatikus volt,de nem mertem belevágni. Tudom,az esély egy kapcsolat működésére mindig kétesélyes,de nagy korkülönbségnél megsokszorozódik.
2020. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki nyugodtan bovebben milyen tudas birtokaba vagy ezzel kapcsolatban. Nehany szobol ne vard, h hitelt szavazzak neked...Hajra, “hallgatlak”.
2020. jún. 23. 13:33
 19/22 A kérdező kommentje:
16 ra reagaltam.
2020. jún. 23. 13:35
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

18.-ra.


Magadtól nem vágod?


Pl.: amikor majd folyton emlegeti, hogy bezzeg a Béla mekkora ász volt, meg amikor a gyerek a fejedhez vágja, hogy nem vagy az apja/megmond az apjának.

Meg amikor a csaj barátnői felszopkodják a volt pasit, hogy micsoda buta volt a csajod, hogy hagyta elmenni.

Vagy amikor hazamész, és ott jópofiznak a nappaliban, hármasban.

2020. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!