Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha fizikailag is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha fizikailag is fáj már a visszautasítás?

Figyelt kérdés
Eljutunk a randikig, eljutunk egymás megismeréséig, eljutunk az ágyig. Tart a dolog pár hónapig, a vízválasztó általában fél év, aztán összeomlik, mint egy kártyavár és fogalmam sincs miért??? Az elmúlt évek során 4x történt meg ez velem. Mint egy forgatókönyv. Egyszerűen befolyásolni nem tudom a történéseket, mindig minden ugyanúgy történik. Mint egy rossz rémálom! Amikor pedig érzem, hogy jönnek az érzelmek részükről és részemről is, akkor behúzzák a kéziféket. Nem értem miért, hogyan, mire jó ez? Egyre rosszabbul viselem ezeket a szakításokat. Mintha kitépnének egy darabot a lelkemből minden ilyen után!😔 Nagyon rossz!
2020. jún. 24. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nő vagy?
2020. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van valami,amit nagyon rosszul csinàlsz.Nézz mélyen önmagadba,valószínűleg tudod,mi a baj,amin változtatnod kellenne,csak önmagad áltatod
2020. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Fogalmam sincs mit csinálok rosszul!!! Kérdeztem őket is a legvégén, de nem mondták meg!
2020. jún. 24. 00:15
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Te jobb helyzetben vagy, én még kapcsolatig sem jutok el, és igy is fáj a visszautasítás, pláne úgy, hogy ők kezdeményeznek. Jelenleg gyűlölöm a férfiakat, egy farokvezérelt idióta mind.
2020. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Ami a ferfiaknal a friendzone, az a noknel a fuckzone.....


Tulsagosan magatok fole valasztotok.


36F incel

2020. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Ti ezt miért mantrázzátok folyton?Egyébként a friendzoneban nincs vonzódás, a fuckzoneban pedig van!
2020. jún. 24. 01:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Márpedig ezek ilyen barátság extrákkal kapcsolatok voltak, nem voltak beléd szerelmesek és szerintem te se beléjük. Egyébként ez nem visszautasítás, hanem simán elhagynak téged.


Úgy tűnik hogy a választottjaid simán találnak jobbat is nálad. Vagy azért mert jóval a te szinted felett vannak és simán találhatnak jobbat is, te csak könnyű préda kategória vagy nekik, vagy azért mert nincs benned semmi különleges ami miatt érdemes lenne megállapodni melletted.

2020. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod befolyásolni a történéseket, csak még nem ismerted fel hogyan. Nekem úgy tűnik hogy ezek inkább barátság extrákkal/összejárós-komolytalan kapcsolatok voltak, és csak te láttál bele többet. Mi volt a közös ezekben a férfiakban? Tisztázva lettek hogy mit akartok ezektől a kapcsolatoktól pontosan?
2020. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként a friendzoneban nincs vonzódás, a fuckzoneban pedig van!"


Jah, csak nem hozzád, hanem a seggedhez..... :) Te mint "ember" senkit nem érdekelsz ebben a zónában. Jó ez neked? Felőlem, mindig jó ha van 1-2 gputtony a környezetemben.

2020. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!