Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vosznik kérdése:

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni. 10 éve már annak, hogy egy srác össze akart velem jönni. Sülve-főve együtt voltunk, nagyon szerettem vele lenni. (mint barát)

Nemet mondtam, akkor úgy éreztem, hogy 100 százalékban jó döntést hoztam ezzel. Ezután elég ocsmányul viselkedett velem....

Később megbántam, hogy német mondtam neki és ezt jeleztem felé, próbáltam közeledni felé, majd ő utasított el. (nem volt köztünk soha semmi, csak ez a rohadt erős megbánás érzés) Már legalább 6 éve nem beszéltünk egymással egy szót sem. Felfoghatatlan számomra, hogy már több mint 10 év eltelt, azóta, mióta nemet mondtam, már elmúltam 27 éves, de még mindig eszembe jut, még mindig vele álmodok, nem tudom elfelejteni, pedig van párom, akit mindennél jobban szeretek.

Neki is van párja, akit nagyon bírok, egy szuper lány.

Megfordult már egy pár srác az életemben, mindenkit könnyen elengedek, ezért nem értem mi ez.

Mi a veleményetek? Ti mit tennétek?



#felejtés #Vele álmodok
2020. jún. 24. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert marcangolja a kis egódat, hogy nem futott utánad! Ez a hajó elment!
2020. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lelkizel hiszen miután visszautasitottad csúnyán viselkedett veled. Nem tudott úriember lenni. Tehát lehet jobb is ez így. Ki tudja kapcsolatba ha ellenkeztél volna valamin mi lett volna a reakciója. Miért érzel megbánást hm? Jogod van éppúgy nemet vagy éppúgy igent mondani. Tudni kell kezelni az elutasitast. Te akkor ugy erezted de mivel ugy viselkedett veled nem tudsz tovabb lepni pedig kéne a továbblépés. A majd rájön tipusu emberek hogy mire mondott nemet gondolom ezt gondolta magában mikozben legszivesebben megfojtott volna egy kanál vízben. Az ő egoját bántotta a te őszinte döntésed mert csúnyán viselkedett utána veled és ezen nem vagy túl. De van egy párod vele kéne foglalkoznod és nem a visszautasitott volt legjobb baráttal mert ez a hajó jobb hogy elúszott mert szerintem most már csak bántana téged lelkileg magyarán szólva rugdosna az akkor meghozott döntésed miatt mint egy hisztis kisgyerek aki nem tudott felnőtt módjára viselkedni és megőrizni és megóvni a legjobb barátját. A pakliban a válasz akkor is ott volt hogy vagy nemet mondasz vagy igent. Nyílván egy idő után ha uriember marad akkor is kulon utakon folytattatok volna hiszen ő szerelmes volt és gondolom te nem lettél volna olyan bunkó hogy hagyod szenvedni harmadikként sétálva melletted mikozben te a pároddal kezenfogva sétálsz mert így a fer. Ha elfogadsz egy jo tanacsot probald meg elfelejteni.
2020. jún. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!