Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lassan 30 éves leszek, ilyenkor már rég meg voltam anyámnak, nekem pedig semmi koly párkapcsolatom nincsen. A körülöttem levokbel azt látom min. 1mar 2-3 gyerek van. Én viszont annyira nem találom meg a párom (az utóbbi időben sajnos olyanok a futottam bele aki nem akart komoly kapcsolatot) nagyon sokat csalódtam az emberekben.

Pedig lehet valahol szeretnék, de már bele fáradtam a keresgélés e. Le szedtem én is a tindert hátha... 2 nap után töröltem, mert kedvem sem volt ismerkedni. Volt már valaki hasonló helyzetben?

29n


2020. jún. 25. 18:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést az írás hibákért, át írta a telefonom..
2020. jún. 25. 18:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne keresd, és megtalálod.Pont akkor amikor már feladod.
2020. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdést lényegében megválaszoltad magadnak. Belefáradtál az egészbe. Ne aggódj, sokan vannak így rajtad kívül. Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj kimozdulni otthonról és kicsit lazítani, ezalatt az idő alatt pedig ne azon stresszelni, hogy nincs még párkapcsolatod. Sokszor az ilyen nagy dolgok csak úgy váratlanul toppannak az életünkbe. Lehet majd pont akkor találod meg álmaid pasiját amikor nem is számítol rá, sőt... Ez a gyakoribb.

Szóval ne aggódj, meg fogod találni te is az igazit! Minden jót kívánok neked! :)

2020. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert maga a keresgélés az negativ dolog. Nehez ut bukkanokkal csapdakkal sérülésekkel csalodasokkal. Fr.ncnak sincs ehhez kedve.nekem sem.

En is epp kiregiztem.


Nem ertem miert nem pozitiv izgalmas az ut egy kapcsolathoz.

2020. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van akinek könnyen megy és van akinek kűzdeni kell érte. Amúgy tinderen hatalmas előnyöd van nőként, ha ott nem találsz senkit akkor tényleg nem is keresel párt.
2020. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, segítséget! :)
2020. jún. 25. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Veled van a baj és másban keresed a kifogást. Így aztán tényleg sikeres életed lesz...
2020. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7, ezt ki felytened bővebben?

Azért van velem a baj mert nem akarok kapcsolatot?

És egyáltalán mi köze van annak, hogy másban keresem?

Ez így elég zavaros... Már bocs

2020. jún. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!