Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számíthatok az életben valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számíthatok az életben valaha hosszútávú kapcsolatra, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Vajon lehet-e olyan férfit találni, aki nem szeretne soha gyereket, de házasságot igen? Vagy így mondjak le erről az egészről?
2020. jún. 25. 23:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem simán. A férfiak nagyrésze nem akar gyereket, sőt, életem során eddig egyet láttam aki akart, de ő is 30 éves.
2020. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Simán. A férfiak többsége nem akar gyereket, csak megalkudnak, mert a nők többsége meg igen. Arra is érdemes időt 'pazarolni', aki az első pár randin bizonytalanul mondja, hogy szeretne. Minden férfi azt mondja az elején, mert ez az általános nők elvárása. Az én párom is azt mondta első randin, hogy majd szeretne. Ahhoz képest mind a ketten utáljuk a gyerekeket most és nem szeretnénk. Pár hónap után derült ki, hogy igazából nem is szeretne, csak beetetés volt, mert azt hitte, hogy én is a szokásos anyatigris vagyok. Nyugodtan mondd meg az elején, hogy nem szeretnél, garantálom, hogy a férfiak 50%-a még örülni is fog ennek.
2020. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!