Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján lehet egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján lehet egy kicsit bejöttem neki?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel voltam és csatlakozott hozzánk egy barátja. Az elejétől kezdve nagyon barátságos volt, amikor találkoztunk rögtön megolelt, a barátnőmet majdnem elfejtette. Nagyon aranyos volt végig, másnap korán kellett kelnie de mondta h de ő meg nem akar menni. Aztán amikor sétáltunk először a barátnőm ment közepen aztan ő átjott mellem. A végén pedig engem sokkal hosszabban olelt meg és mondta h nagyon örül hogy találkoztunk. Ezek alapján lehet hogy bejottem neki vagy csak szimplán nagyon aranyos a személyisege? 22L

2020. jún. 26. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csak meg akar kúrni.
2020. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Szívesen matekozna veled. Átnyálaznátok mindent töviről hegyire.
2020. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom, én nem örülnék, ha a leendőbelo párom csajokat ölelgetne.... Lehet most nincs nője, de melletted is ezt csinálná másokkal.

N27

2020. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó de egy sima baráti olelesben nincs semmi :D engem nem zavar ha a párom ezt csinálná örülök hogy közvetlen mindenkivel
2020. jún. 26. 12:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, barát! De te nem vagy az....
2020. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek esélyes hogy bejottem neki? :D mmint én próbálok nem mindenbe belelatni valamit, de nála valahogy nagyon olyan érzésem volt végig
2020. jún. 26. 12:46
 7/12 anonim válasza:
63%
Tuti hogy be josz neki ! ;)
2020. jún. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Édes istenem, komoly baj van ezzel a világgal. A nőkkel ellentétben a férfiak egyértelmű jeleket adnak, ha tetszik nekik valaki.


A wc-t azért le tudod húzni egyedül?

2020. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jo, de nem lehet hogy csak kedves volt és kicsit se jövök be neki?
2020. jún. 29. 17:48
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem, bejössz neki, a 3-asat meg valaki jól megcsalta.
2020. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!