Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adjam lejjebb az igényei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adjam lejjebb az igényeimet?

Figyelt kérdés
Hogy ha én teszek a külsőmért pl. edzek, igényesen öltözök, rendben vannak a fogaim, akkor én miért jöjjek össze egy olyannal, aki nem tesz meg annyit a külsejéért, mint én? Tudom most sokan szidni fognak itt.
2020. jún. 26. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Ne tedd XD
2020. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Csak a lúzerek dumája, hogy az igényeket le kell adni, mert így nem kényszerülnének cselekvésre. Neked van igazad, ne add lejjebb az igényeid!
2020. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Én is úgy látom, hogy az igényeid nyugodtan elvárhatod a leendő párodtól. Idővel ugyan jöhet valaki az életedbe, aki valamiben nem ilyen. Akkor tedd mérlegre, hogy ezt a (számodra) tökéletlenségét, más egyéb jó mutatói mellett - el tudod-e majd viselni egy életen át. Ha ezzel is elfogadod, akkor viszont a jövőben ez ne legyen ok a szakításra!!!
2020. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem lovat veszel, hanem társat keresel, és a bizalom, hűség, törődés, az nem a 750.000 forintos porcelánkoronán, vagy a kondis szurin múlik.
2020. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Ne add. Ki mondta az ellenkezőjét?
2020. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Én is edzek, prbóálok a lehetőségeimhez mérten igényesen öltözni (értsd nem engedhetek meg magamnak Armani szetteket, de szerintem olcsóbb ruhákból is lehet jó színösszeállítást és stílust válogatni). A fogam viszont nem tökéletes, sajnos nem tehetek róla, egy helyen nincs maradó fog gyökerem (egyik elülső metszőfog fent) és nem nő ki. Fogorvosom implantátumot javasolt, de nagyon drága nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy megengedhessem magamnak a többszázezres tételt.
2020. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%

4. vagyok. 0%...


Oké, akkor mától csak bikini modellekkel randizok, olasz sportkocsikkal járok, és brit öltönyöket viselek.


Ennyi? Ez így működik?

2020. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy szidni fognak, tehát nem kérdezel semmi érdemlegeset, de kiírsz egy kérdést. Ez így egy "kicsit" nagyon öncélúan provokatív dolog.
2020. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Kit érdekel mit csinálsz?
2020. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem egy fogatlan, elhízott, lusta valaki fog érdekelni... de ez is benne van a pakliban. Az érzelmek furcsa játékokat tudnak űzni az emberrel!
2020. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!