Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindig zavarni fog?

Figyelt kérdés

Imádom az állatokat, van is itthon nem kevés. Külön kisházuk van, szóval nem a házban vannak.

Tiszták, orvoshoz rendszeresen járnak.

Kicsitbsokba kerülnek, de még így is tudok mellettük félrerakni.


Egy gondom van. A párom, bár mindenben segít és nagyon igyekszik, mégis tudom, hogy annyira nincs oda értük. Nem dimogatja, dédelgeti őket. Sőt, örült, hogy kikerültek a házból (régebben bent laktak). Ennek ellenére ha takarítani kell, vagy lefogni-megfogni, szállítani valamelyiküket, abban segít.

Engem mégis kissé zavar, hogy nem szereti őket annyira, ezeket értem teszi.

Félek, hogy egyszer ebből lesznek veszekedések, vagy emiatt haragszik majd meg rám stb.

Szerintetek ezzel lehet valamit kezdeni?



2020. jún. 27. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normálisan áll hozzájuk. Nem is értem, miért zavar, ha nem puszilgatja őket?! Emberségesen áll hozzájuk, segít mindenben, ennyi telik ki tőle, legalább nem játssza meg magát.

A lényeg az, hogy téged puszilgasson és kényeztessen.

2020. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen normális a viselkedése. Emiatt miért veszekednél vele?

Nem mindenki szereti az állatokat tutujgatni, főleg ha nem az ő kis kedvencei. Én se vagyok oda meg vissza a párom kutyáiért, ha nagyon bújnak akkor simogatom őket de egyébként semlegesek. A saját állataimat szeretem, dédelgetem természetesen.

2020. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A veszekedés részét úgy értettem, hogy nem akarom, hogy ő veszekedjen velem.

Mármint azért az àllataimmal is kell időt töltenem és néha látom, hogy neki ez nem tetszik.

2020. jún. 27. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Én inkább azt látom gondnak, hogy te jó értelemben véve elvakult állatrajongó vagy és nálad nincs az a mennyiség, ami sok lenne. Kellenek ilyen emberek, hiszen ők azok, akik minden állatot megmentenek és duplán odafigyelnek rájuk. Viszont a párod valószínűleg nem ilyen, hanem csak átlag, mint a többség. Elvan az állatokkal, nem bántja őket, valahol belül még szereti is őket, de ennyiben kimerül, szóval nem egy rajongó, akinél az állatok mindenen felül állnak.

Ez idővel vezethet konfliktushoz, mert ő besokall, de meg nem tudod, mi az elég.

2020. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

U mekkora problémák...

Segit mindenbe

Én se puszilgatom a kutyám mivel kint van és ő nem fürdik minden nap... Lakásba be nem hoznám max egy két percre hogy körbe nézzen..

2020. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!