Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az együttélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az együttéléstől mentes és arra nem is törekvő párkapcsolatról?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 16:11
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%
Ez a legjobb, így nem megy tönkre a kapcsolat, nem idegesítik egymást, nincs hiszti, nem kell a másik idegbaját örökké eltűrni, nem fosztják ki egymás bukszáját. Olyannak nem jó, aki nem bír egyedül lenni egy napig sem. Introvertáltaknak viszont tökéletes. Szerintem csak így lehet válás vagy gyűlölködés nélkül megúszni sok évig. Főleg elváltaknál, ahol tényleg volt már gyerek, abszolút jó.
2020. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

10.


Igen, ez így nagyon szépen és romantikusan hangzik, csak aztán jönnek a véget nem érő rokonlátogatások amik EGY AZ EGYBEN hazugságokra épülnek, hihihi hahaha meg a jópofizás - aztán egymás háta mögött meg a köpködések. Aztán a másik fél állítólag jóindulatú okoskodásai, beleszólásai abba, hogy miért teszel vagy épp nem teszel. Aztán olyan gyakorlati problémák, mint az eltérő alvásigény vagy alvási ciklus, eltérő ízlés a gasztronómia területén, vagy igazából bármiben (azt meg lehet lesni, hogy pont két mindenben egyforma személy jöjjön össze - ilyen nem létezik) Állandó felpuffadás, mert semmilyen módon nem szabad kiengedi a gázokat. Nincs hová elmenni merengeni, egyedül lenni egy kicsit csendben, békességben, nem gondolkozhatsz fennhangon, és egy csomó mindenért kell rosszul érezned magad, mert szerinte az rossz vagy elítélendő. Vagy szerinted az övé az.


Nem működik ez így.

2020. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%
Lehet mellette csajozni kiraly!
2020. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
68%

Együtt éles, de külön szoba?

Ez is megoldás lehet csomó mindenre,es mégis ott van a másik. Nekem ez a külön éles egy idő után kiabrandito lenne.

Elvégre is ha szerelmes vagyok a másikba minél többet szeretnék vele lenni,nem heti x meghatározott órát... Na meg ha gyerekvallalas lenne?

2020. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
76%

14.


Ez megoldható, de csak extra jól hangszigetelt házban, illetve betartva azt, hogy nem csesztetik egymás magányszféráját. És persze egyik sem hűtlenkedik vagy tesz illegális dolgot így.

2020. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

Nekem siman bejonne! Nem tudna ha noket viszek fel kicsit magamhoz!

Es ha ugy alakul ott is hagynam mert hat azert konnyen tul is tennem magam rajta nert nem volt annyira az eletem reszi mint ha egyutt is elnenk. Hosszabb de kevesbe mely kapcsolat lenne szerintem! En benne lennek!

F

2020. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
90%

16.


Ez a viselkedés járatja le az amúgy jó koncepciót és teszi tönkre azok számára akik nem élnek vagy élnének vissza vele.

2020. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
26%

17


Ez duma! Mindenki vissza el mindennel! Nem kell ez az allarcos bal!

Ha nekem olyan kapcsolatom lenne ahol nem egyutt elunk igen is csajoznek tovabb! Legyek egyedul mint egy nyugdijas mert o csak turazni akar velem stb de utana haza menni? Ha megbetegszem nincs ott, h hozzon egy forro teat? Ha nincs ott akkir ne is legyen.

2020. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
91%

18.


Ez a primitív hozzáállás - ha a másik fél beteg, egyértelműen vele vagy és ápolod, miért gondolod azt, hogy nem így van? Az hogy nincs közös háztartásuk nem azt jelenti, hogy "hát néha összejárnak szexelni", mert nem. A rossz dolgokban is összetartanak ilyen eseteknél, egyedül annyi, hogy nem laknak egy helyen, mert az NEM PRAKTIKUS, a sok hülye szabály, előírás és tilalom miatt, ami a felszabadultságot alapvetően öli meg és nagyon nyomasztó tud lenni.

2020. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Elni es elni hagyni. Van sajat lakasuk. Anyagi okokbol nem kell osszebutorozni. Tovabb marad jo. O dolguk.
2020. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!