Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az együttélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az együttéléstől mentes és arra nem is törekvő párkapcsolatról?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 16:11
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

30.


Ahhoz, hogy "rálőcsöljék" kettő ember kell. Egy aki teszi, egy aki hagyja! Minden joga megvan ezt visszautasítani. De ha neki fontosabb a társadalmi elvárások béklyója, mert "jajj mit fog cincogni a falu, ha visszautasítom" - akkor így járt.

2020. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
#31: visszább vehetnél, mert igenis létezik olyan, amikor nem csak arról van szó, hogy ki mit szól, hanem tényleges, kőkemény szankciókkal jár a visszautasítás. A másik, hogy te nem tudod, milyen megfélemlítettnek lenni. Őszintén, nem is kívánom sem neked, sem másnak, hogy megtudja. Annyit azonban elárulok, hogy ilyenkor a megfélemlített ember figyelme beszűkül (hasonlóan, mint például egy öngyilkosjelölté), és a tényleges lehetőségeinek az egy tizedét-huszadát sem képes észrevenni, felmérni.
2020. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

32.


Dehogynem tudom, hogy milyen. Egy diktátor-jellemű közepesen alkoholista gyerekeit rendszeresen elverő apám volt.


Pontosan ezért tudom már jobban kezelni, és soha nem fogom hagyni senkinek, hogy uralkodjon felettem vagy csak megpróbálja. Többé-kevésbé ezért is nem fogok tudni sosem egészséges emberi kapcsolatokat kialakítani (ahogy testvérem és az anyám sem)


'kőkemény szankciókkal' - na, ez nekem is gond, valahogy érvénytelenítenem kell az ilyen szankciókat az apámmal szemben, csak ezt majd akkor, ha nagyapám már nem fog élni, mert ő nem bírná ezt elviselni. Így majd akkor, de én nem fogok neki megtenni semmit, a kormány sem fog kötelezni rá, mert valami kibúvó tuti van rá.


Miért beszélünk itt megfélemlítésről amúgy? Ilyesmiről nem is volt szó eddig. És mivel ez nem egy természetes dolog - honnan jött ez?

2020. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Nekem megfelelne. Olyan "van is, meg nem is" kapcsi.
2020. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

Hat jó durva h milyen reszletesen leirtatok h miert rossz az egyutt élés vagy lenne jó a kuloneles!


Egy szep magyar mentalitas rajzot keszitettetek!


Ha valakivel rossz együtt lakni akkor ott jellembeli bajok vannak!


Aki mellett szabad vagy meg elfogad meg szeret ott otthon erzed magad es nem kell keszenletben menni. Kölcsönösen alkalmazkodtok kicsit,amire ugy latom sokan nem alkalmasok inkabb az egyuttelest hibaztatjak.


Hát nagyon magatokba kéne nézni!


Rokonok okosan meg lehet nekik mondani,lefektetni a hatarokat.


Amugy még ti is lehettek masnak zavaró hulyeseget kérdező nagyneni nagybacsi,meg idős személy akit a menye gyereke inkabb a szrban hagy minthogy segitsen neki ha öreg. Hát lesz ez még forditva is!

2020. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenkinek ugy kéne viselkedni a masikhoz h alkalmazkodik hozza ferfi a nőhoz meg forditva,idős fiatal is oda vissza. Csak mivel ugy nottetek fel h egoistak vagytok ezert szr a.mas egoizmusat erezni.


Hát mindneki megerdemli.

2020. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
53%
Ebben az országban nincs kölcsönös alkalmazkodás. Behódolsz, vagy behódoltatsz.
2020. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
53%

#35


Erősen kétlem; nekem 10 éven belül minden rokonom halott lesz, ilyen-olyan okokból, így mondanám, hogy megúszom, de nem. Inkább beszopom majd. De ez van. És mind tudják, hogy halottak lesznek, és képzeld el így élnek, hogy tudják, hogy nincs vissza sok a betegségeik miatt.

2020. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

5-ös tökéletesen összefoglalta. 43 éves nő vagyok, egy gimnazista lánygyerekkel és egy ált.iskolás fiúval. Párom pedig elvált férfi egy 8 éves kislánnyal. Egy városban élünk, ki-ki a saját házában/lakásában.

Átjárunk egymáshoz, közös programjaink is vannak (hol gyerekekkel, hogy kettesben). Dolgozunk (szabadúszók vagyunk mindketten), éljük az életünket. Nincs beledumálás anyagiakba, nagyon sok előnye van. Gyerekeink elfogadják egymást (sőt szeretnek is együtt lenni), de nincsenek egymásra kényszerítve. És alap a hűség, ez nem is kérdés.

2020. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Egyetemista lány vagyok, barátnőm anyjáéknál már 8 éve működik (pasi is elvált, nő is elvált, itt két gyerek (anya neveli), pasinál egy gyerek (anya neveli, apa minden második hétvégén van vele). Közös gyerek nincs, nem is akarnak. Anyagilag meg pl. fel sem merül a pasiban, hogy a nő miért fizeti már be egy nyáron a második nyelvi tábort a lányának. Nőben sem merül fel, hogy miért járatja a pasi magánoviba a kisfiát. Ez is előbb-utóbb mind terítékre kerülne egy együttélés során.

Nekem tetszik:)

2020. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!