Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket aggasztana, ha a párotok egy helyen dolgozna az exével?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem csak egy helyen dolgoznak, de együtt cigizgetnek, kávézgatnak, együtt ebédelnek és olyan személyes dolgokat is megosztott már az ex vele, hogy épp szakításban van az aktuális párjával, neki sírta ki magát... Már a szakításukat követően rögtön ráírt a páromra, meg se várta, hogy munkanap legyen. Azóta kibékültek, úgy tűnik együtt marad az illetővel, de eléggé zavar, hogy nap mint nap együtt vannak, jópofiznak stb. Szerintetek én vagyok dilis, hogy ez kiakaszt? Mert párom kb. úgy állítja be, hogy a normális nők ezt letojnák és én vagyok a dilinyós. Női, férfi vélemények is jöhetnek.
2020. ápr. 20. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Aki azt mondja, hogy nem, az hazudik.
2020. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam ilyen tapasztalatom, de nem örülnék neki

A párkapcsolat mindig bizalomra épül. Ő bízik benned, azért tudsz ezekről

2020. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
# 2 Sajnos nem tőle tudok ezekről. :(
2020. ápr. 20. 13:32
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
A közös munka nem zavarna, mert én is meg tudom oldani, hogy a közvetlen felettesemmel és a közvetlen kollégáimmal is épp csak annyit beszéljek, amennyit a munka megkíván. Az, hogy bratyizgat az exével meg olyasmi, ami nem a munkahelytől függ és ami miatt elvből össze sem jönnék senkivel. Akinek az életében jó barát az ex vagy bárki, akit előtte dugott, az ne akarjon tőlem semmit valagában a múltjával.
2020. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

#3, hát az cink.

Melyikük szakított?

2020. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A barátom szakított vele annó, de lehet megbánta azóta a dolgot. Épp tegnap ehhez az exéhez hasonlított, hogy vele sose veszett így össze...
2020. ápr. 20. 13:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb esetben is irritálna a szitu.
2020. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem zavarna
2020. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kivetelek, hosszu hazassag utan elvaltkent jo haverok maradtak, ritka, de abban hiszek.

Bar en nem vagyok paranoid, exek targyacskait nem dobatom ki, nagyon szepen viselem, ettol azert meg en is ideges lennek. Ha nincs okom felni, akkor is.

2020. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne az utolsó csepp, hogy egy exéhez hasonlítgat.. Onnantól csak idő kérdése a szakítás, de segítenék, felgyorsítanám a folyamatot.
2020. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!