Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mi kell ahoz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi kell ahoz, hogy egy társkeresőn vissza írjatok?

Figyelt kérdés
Mi az ami miatt vissza írtok?
2020. júl. 3. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális hangvételű, helyesírási hibáktól mentes, egyedi üzenet, melyből érződik, hogy olvasta az adatlapomat és nem kizárólag megdugni akar.
2020. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze a legfontosabb, egy megnyerő kép.
2020. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Feltunoen helyes arc,kisportolt test, hibatlan helyesiras.

N

2020. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tarskereson ha Match van, akkor visszairok, mert csak olyat huztam jobbra, akit a kepei utan jobban is meg akarok ismerni, akkor is, ha utana pofaraeses.

Akivel nincs match, nem nezem meg az uzenetet, mert balra huztam, es se ertelme megirni, hogy szia nem erdekelsz, se ido, mert sok ilyen uzenet van.

2020. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Jóképűnek kell lenni, ilyenkor még a helyesírási hobákat is elnézik,pl. a "milyen" helyett "mijen" simán belefér a nők 99%-nak, hiszen egy helyes pasi követte el ezt az "apró" hibát.
2020. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az a fontos, hogy olyasmit írnjon, amivel megkönnyíti számomra a beszélgetés elindítását, tehát örülök, ha kérdez, minegy mit, csak minél többet kíváncsiskodjon, arra könnyen válaszolok.


Ha csak ír egy bókot, arra nagyon nehéz hosszabban reagálni.

2020. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Évek alatt már nagyon sok társkeresőn, nem olyan régen Tinderen is kipróbáltam, ha egy jóképű férfi képét teszem fel, minden nő visszaír, illetve sokan ők maguk kezdeményeznek.


Magasság, sportos test, havi kereset, lakás, ház minden csak az után jön, hogy jóképű vagy e.


Maximálisan tapasztaltam.

Sportolok, izmos is vagyok, magas is vagyok, van saját lakásom is, a fizummal is elégedett vagyok, öltözködésemmel is, de Nem vagyok jóképű így bacchatom.

2020. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Mondom én, jóképűnek kell lenni, amit ugye máskép nem lehet elérni, csak ha az ember eleve annak születik, és már biztos a kapcsolat
2020. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Egy ideje én is társkeresőzöm, szóval van tapasztalat, és az az igazság, ha nem vagy jóképű, akkor ne is várj választ!

Írhatsz Te akármilyen bemutatkozó szöveget, írhatsz Te nagyon frappáns leveleket a lányoknak...ha nincs jó képed, akkor még arra se méltatnak, hogy az adatlapodat megnézzék.

Tisztelet a kivételnek!

30- ból, egy-két lány visszaír, az egyik illedelmesen elutasít, a másikkal néhány levélváltás lesz!

2020. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kornikus00 ***** válasza:
Az se mind egy milyen a egész állós testalkat. Arra nagyon figyelnek, és töntő lehet.
2020. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!