Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy felregisztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy felregisztráltam egy társkeresőre, és nem írnak vissza?

Figyelt kérdés

Visszaírok mindenkinek, aki rám ír, és sokszor én is szoktam férfiakra írni. De valamiért vagy egyszerűen nem írnak vissza, vagy a kiírt szövege ellenére, ami tartós párkapcsolat kereséséről szó, valójában csak szexkapcsolatot keresnek.

Majd töröltem a profilom, mert annyira csalódtam. Később felregisztráltam egy kamu profillal, egy szép lány képével, és hiába csak annyit írok, "aha, és te?" és egyéb unott válaszokat, meg sem kell erőltetnem magam, és mindenki teper, nem számít az sem, ha egy ideig nem írok vissza. Meg érdekes módon a kamuprofilommal még alig kaptam olyan üzenetet, hogy csak szexkapcsolatot akarnak.

Nem vagyok csúnya, inkább átlagos, figyelek az egészségemre, vékony vagyok, ápolt, amit lehet, azt kihozom magamból, de ennek ellenére is csak átlagos vagyok, aki csak szexre kell a férfiaknak. :(



2018. okt. 23. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Írj nekem, képet is küldhetsz. ;)

27F

2018. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom a többség sörhassal és kopaszodva szexbombát keresett azon az oldalon, de nem nézett elötte a tükörbe!
2018. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
#1 azért egy ekkora ziccert kihagyni, hogy itt se legyen egy darab válasz sem. A trollkodás magasiskolája lett volna...
2018. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3. válaszadó, ezen jót nevettem, igaz, ment a zöld kéz. :D
2018. okt. 23. 16:45
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Azt nem mondtam hogy válaszolnék is neki a privátra :D
2018. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Regisztrálj fel többre! De a saját fotóddal! Személyes találkozás esetén úgyis kiderül a turpisság és akkor nagy lesz a lebőgés!

De itt is vadászhatsz pasikra. Volt itt ebből kapcsolat, nem is egy! F.

2018. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a szex az első lépés, le akarták tesztelni mit tudsz az ágyban, ha az megfelel jöhet a kapcsolat.
2018. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kamuprofillal nem szervezek találkozókat. :)

És nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban, ha te már így allsz hozzá, hogy csak az ágyban kell hogy jó legyen, akkor annyit is érdemelsz.

2018. okt. 23. 17:06
 9/18 anonim ***** válasza:

A tárkeresők nem törlik az elhagyott profilokat, mert így kiírhatják, hogy milyen sok társkereső van náluk.


Lehet akikre írtál már évek óta nem léptek be.

A menőmanók általában csak dugni akarnak, annak ellenére hogy nem azt írják, mert a nőket így lehet gyorsan megfektetni, és lehet a kevésbé "menőket" nem veszed észre...


Kíváncsi lennék, hogy mennyire illesz a leírásodhoz, mert abból úgy tűnik, hogy válogatnod lehetne a sok pasi közül.

De ha szexre kellesz nekik, akkor nincs a külsőddel gond, hanem inkább azzal, ahogy választasz...


32/F

2018. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem válogatok, mindenkinek visszaírok, és átlagos lányként a sok cicababa mellett elég nehéz versenyezni. Akik írnak is csak azért írnak, mert nem vagyok visszataszító, és hátha, de tudják, hogy nem elégszenek meg az átlagossal, így szexnek jó lesz alapon próbálkoznak.
2018. okt. 23. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!