Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nem éreztek szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem éreztek szégyen érzetet amikor társkeresőn nem írtok vissza valakinek?

Figyelt kérdés
Mert szerintem meg kéne adni azt az alap tiszteletet, hogy visszaírtok valakinek még akkor is, hogyha nem tűnik szimpatikusnak!
2019. márc. 14. 09:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nincs időm és energiám mindenkinek válaszolni. Bár én csak tinderről tudok nyilatkozni, de ugyanaz. Amúgy is elküldenének a kva anyámba, ha vissza merem utasítani őket.
2019. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Igaz, én nem is életmódként társkeresőztem, hogy akkor mindenkinek, a napi 10 írónak is reagáljak. Nem is tudom, kinek lehet arra kapacitása.

Mit írjak vissza, ha nem szimpatikus? Azt?

hogy aztán fenyegetni kezdjen meg bántani, mert megsértettem?vagy kezdjek olyannal ismerkedni, aki nem szimpatikus, és írjak neki kényszerből?

2019. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
A férfiaknak sincs, akkor nekem miért legyen??? Ha a f..z mutogatós képekkel jönnek és elküldöm a francba még anyáznak is.
2019. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#1 Ha jobbra húzol valakit az szimpatikus ugye? Az a minimum, hogyha ír, akkor válaszolj neki. Az lenne a fer, hogyha húzogatod jobbra balra az embereket, és van egyezés akkor ráírsz és nem arra vársz, hogy ő írjon rád.

Szerintem 21. századba már nem kéne elvárásnak lenni, hogy a férfi kezdje meg a kezdeti lépést és ezt a férfiaknak is üzenem. Az, hogy nincs időd az csak egy kifogás.

#2 Mi van akkor, ha valaki fenyegetőzik? Lekell tiltani a fenébe! De ha nem szimpatikus attól még simán beszélgethetnél vele, hátha megtetszik neked.

2019. márc. 14. 10:03
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogok energiát tenni bele, hogy megismerjek oylat, aki nem szimpatikus. Napi 10 emberrel? párhuzamosan százzal is akár...hát persze. Ezt te se gondolod komolyan
2019. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem, élőben is ignorálom azt, akivel nem akarok beszélni. Nem tartozok senkinek semmivel.
2019. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2019. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

"De ha nem szimpatikus attól még simán beszélgethetnél vele, hátha megtetszik neked."


Persze 😂

Pont erre van idom es kedvem.

2019. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

"ha nem szimpatikus attól még simán beszélgethetnél vele, hátha megtetszik neked."


Nem azzal kezd el beszélgetni szinte mindenki,aki szimatikus?És nem fordítva.

2019. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
6%
Ez a kérdés komoly? :D Az itteni lányok nem ismerik azt a szót, hogy szégyen. Azt már inkább, hogy panaszkodás és beszólás. Szerinted, ha naponta írogatják a kérdések alá, hogy blőőő, lúzer, akkor mennyi bennük az empátia?
2019. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!