Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy ő "kosarazott" ki vagy az aktuális barátnője?

Figyelt kérdés

Az exemmel közel 4 évig voltunk együtt, első nagy szerelem volt mindkettőnk részéről. Már lassan 6 éve külön vagyunk, de mostanában éjjel-nappal csak rá tudok gondolni, vissza akarom kapni. Tudom nem szép dolog, hisz látom a posztjait, közös képeit a jelenlegi csajával, de biztosan tudom, hogy még ő is gondol rám, fontos vagyok neki ezért bejelöltem. Nem jött rá semmilyen reakció, de néhány nap múlva gondoltam írok neki pár sort. Mivel nem vagyunk ismerősök nem mutatja, hogy egyáltalán látta e, de arra gyanakszom, hogy a barátnője hamarabb meglátta, mint ő és gyorsan kitörölte nehogy kapcsolatba tudjak vele lépni. Sajnos a telefonszámát nem tudom, közös ismerősöktől pedig kínos lenne segítséget kérni. Lehet, hogy tévedek és mégsem kellenék már neki, de legalább egy esélyt szeretnék magunknak adni. A mostani nőjével 5 éve van együtt, de még nem is jegyezte el, nekem 9 hónap után megkérte a kezem, ez csak jelenthet valamit. Szerintem engem sokkal jobban szeretett és sok mindenben előnyömre változtam, ha látta volna, hogy próbálom felvenni vele a kapcsolatot biztos, hogy nem hagyja szó nélkül. Honnan lehetnék biztos benne, hogy nem ellenőrzni a barátnője a telefonját vagy gépét és titkolja el előlle, hogy felkerestem? Lenne ötletetek másképp hogyan próbálhatnám meg visszakapni a barátomat?

25/L


2020. júl. 4. 22:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy hogyan vehetném fel vele másképp a kapcsolatot, hogy a jelenlegi barátnője ne tudja szabotálni? Tudom, hogy 6 év rengeteg idő, de nekem is volt már azóta több kapcsolatom mégis vannak még iránta érzelmeim, miért olyan elképzelhetlen, hogy neki is irántam?
2020. júl. 5. 00:24
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha eddig nem keresett fel, ott bizony nincs az ő részéről semmi. A XXI. században aki fel akar keresni egy másik embert, az megtudja tenni, 6 év alatt 1000000000x is. Ő nem akart, lapozz.
2020. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%

Csak úgy tudod meg, ha bátrabban keresed.

Jelenleg olyan halványan próbálod, hogy simán megakadályozhatja még a technika ördöge is, vagy egy tavaszi szellő.

2020. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Ez de meredek.

Kérdező, a fejedben élsz a kis világodban és összeesküvés elméleteket gyártasz.

Egy gyerekszerelemhez ragaszkodsz. Ezek szerint együtt voltatok 15-19 éves korotokig. Megkérte a kezed? 16 évesen? Hűha. Komoly lépés...

Igen, elképzelhetetlen hogy ő is ragaszkodjon hozzád mert van egy 5 éves, normális, felnőtt kapcsolata.

Tényleg azt hiszed hogy a barátnője szabotálja az egészet? Ha annyira tartani akarná veled a kapcsolatot a srác 1000 módja lenne rá. Látta, hogy bejelölted és írtál neki, csak lesz*rja. Fogadd el.

6 éve nem is beszéltetek, kamaszkorotok óta, gyakorlatilag ő már nem is ugyanaz az ember. Ha ő ezt felfogja te miért nem?

2020. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Milyen tapadós nő vagy, szakítottál, de pár év múlva úgy gondolod, hogy ő kell neked, mert "jobban szeretett téged". Te az illúzióba vagy szerelmes nem belé, abba az illúzióba, hogy még mindig téged szeret. Ennyi év alatt már feldolgozott téged, ha nem így lenne, akkor mar keresett volna téged.
2020. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ciki..

Ha komolyan ennyire meg vagy gyōzōdve arról, hogy akar valamit, akkor miért nem élōben veszed fel vele a kapcsolatot? Kit érdekel, hogy egy facebook jelölésen vagy fennakadva?


Amúgy ha akarna téged ez a férfi, akkor akár ō kezdeményezne, rég felvette volna veled a kapcsolatot, nem kellene megkeresd a módját, hanem magától menne.


Nagyon sántít a történet, amirōl írsz. Ha képes voltál vele szakítani azért, mert házasságot akar, akkor nem hiszem, hogy visszafogad, hisz ez neki is egy sebet okozhatott, s szar érv az, hogy fiatal voltál. Én sem szívesen kezdeném újra valakivel, aki a múltban megbántott s elvan szállva magától s ezt hiszi oda vagyok érte, mert anno megkértem.. Nem indokoltad, hogy mibōl gondolod, de úgy tūnik puszta beképzeltség a részedrōl.


Az exeden kívül vannak más férfiak kilátásban? Ha nincsenek, akkor valószínūleg épp emiatt nem tudtad túltenni magad rajta, de neki sikerült túl lennie rajtad.

2020. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Lassan múlófélben a fiatalság is, nem zavar?

15-19 éves korban jartatok együtt, ő 16 évesen kérte meg a kezed. Aranyos kissrác lehetett.

Az Egri csillagokban is volt valami hasonló.


Eddig annyit reagált, hogy visszautasította az ismerősnek jelölést.

Az ismeretlentől érkező üzenet az nem a beérkező üzenetek között szerepel, hanem "engedélykérés". A telóm nem is látom, csak a PC-s verzióban.

Ebből felépíteni a sztoridat, tényleg beteges egy kicsit.

Értem, hogy kimentenéd egy gonosz sárkány uralma alól, de nagyon megértem őt is, hogy inkább kívánna egy púpot a hátára!

2020. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!