Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak, szavazzatok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak, szavazzatok! Nők, járnátok egy 27 éves szűz férfival és férfiak, járnátok egy 27 éves szűz nővel, ha korban illene hozzátok és szimpatikus lenne?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Nem (nő vagyok)
Igen (nő vagyok)
Nem (férfi vagyok)
Igen (férfi vagyok)
44 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Netán a homlokodra van tetoválva?
2020. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Eddig két férfi is volt, akinek elvehettem volna a szüzességét, de mindkettőről lemaradtam végül, pedig érdekelne, hogy milyen lehet. A másik dolog meg az, hogy én amikor elveszítettem a szüzességemet, még elég naívan gondolkoztam a párkapcsolatról, szóval lehet, hogy az elején könnyebb lenne, mert egy tapasztalatlan srácra könnyebb lenne jó benyomást tenni, több mindent elnézne nekem kezdetben, mármint a kisebb rossz szokásaimat, tulajdonságaimat.

N

2020. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!