Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek müködne a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek müködne a kapcsolat egy 19 éves fiú és egy 27 éves lány között?

Figyelt kérdés
Én vagyok a fiú, és a lánynak van egy 6 éves kislánya, ami engem egyáltalán nem zavar.

2016. aug. 18. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Sajnalom, de szerintem nem. Teljesen mas elethelyzet stb. Egy 27 eves onallo, felnott nonek, aki raadasul egyedulallo anya, nagyon nem szabadna az eletben ott tartania mint egy tininek. Ezek az osszeegyeztethetetlensegek csak feszultseget szulnenek a kesobbiekben, mert nem tudnatok egymas szuksegleteire megfeleloen felelni.
2016. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Szinte kizártnak tartom. Ideig óráig talán.
2016. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pont ebben a korosztályban rossz a nagy korkülönbség.
2016. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Működhet, de ehhez mind két félnek sokat kell tennie.


A te helyzeted viszont nehezíti a lányt. Elt tudod látni őket, vagy legalábbis besegítenii? Van munkád? Vagy fel tudod válalni az otthonülős apuka szerepét? Rá Tudsz úgy tekinteni, mintha a saját gyereked lenne? Meg tudod állni, hogy ne menj más nők után?


Biztos vagyok benne, hogy a csajban benne lesz az a félelem hogy bármelyik nap elhagyhatod egy veled egykorú nő miatt. Hosszú távú kapcsolat csak nagy erőfeszítéek mellett lehetne ebből, ha kész vagy megtenni, hajrá.

2016. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Függ milyen a személyisége 27 éves lánynak?
2016. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Ingyen van, ki kell próbálni.
2016. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én lennék a fiú, bizti bele vágnék. 27 éves nő, már tud olyat produkálni, amit a korosztályod még nem. Az más kérdés, meddig tart egy ilyen kapcsolat, de későbbiekre, nagy tapasztalatot szerezhetsz.
2016. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen. Működhet. Anya és mostohaapu között is 10 év van.
2016. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
26 leszek, és számomra életszerűtlen, hogy egy 27 éves egyedülálló anyának partner legyen egy 19 éves, _akármennyire_ is érett és komoly. Nem zárom ki a lehetőségét a csodának, de ez már tényleg az a kategória.
2016. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Fordítva el tudnám képzelni.

28F

2016. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!