Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nő úgy néz ki a valóságban, ahogy a társkeresős és facebookos képei közül a legsz*rabbik képen?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 17:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 Hát igen egy jó smink tud csodákat művelni az biztos.
2020. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Tinder hátránya ugye :D
2020. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
És tényleg így van! Szerintem max. egy randin volt úgy hogy úgy nézett ki élőben a csaj ahogy a képen, a 10 ből. Nem tudom mitől félnek amúgy? Ha normális képet raknának ki akkor is tudnának randizni. És amúgy nem a sminkkel van a baj, hanem ezekkel az igénytelen "automatikus" retusáló funkciókkal, vagy "szépítő" funkció, amit már amikor megjelent sem tudtam komolyan venni.
2020. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
hat, en kepeken szarabbul nezek ki,szoval...
2020. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már olyannal is, hogy élőben úgy néz ki, mintha egy másik ember lenne.
2020. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az ilyen hamisításnak a híve és társkeresőn a rendes, nem retusált fotómat küldtem át (nő vagyok,és teljesen jól nézek ki, csak nem vagyok agyonsminkelve) és senki sem állt velem szóba, rövid idő után le is iratkoztam, nagyon frusztráló volt. Életben szépnek tartanak. A férfiak csak a retusált, túlzó képekre figyelnek föl! Hát ezért.
2020. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakról is lehetne mesélni. Egyszer interneten ismerkedtem egy pasival akinek több képe volt vállig fotózva. Volt teljes alakos kép is tükörből fényképezve, normál testalkatúnak tűnt. Találkozókor kiderült, hogy 140kg.Azt mondta úgy fotózta magát, hogy vékonyabbnak tűnjön az arca, a teljes alakos képet pedig torzítós tükörben fényképezte. Egyébként ismerős férfiak is tesznek ki netre olyan képeket, amin sokkal helyesebbek, mint a valóságban. Nyilván senki nem tesz ki előnytelen fotókat.
2020. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
erről eszembe jut egy ismerősöm akit facebookon láttam először, olyan volt mint egy egész jól kigyúrt, magas férfi álommodell, élőben pedig egy közepesen alacsony, vékony dongájú, bár helyeske arcú gyerek volt.
2020. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

Én erre direkt rákérdeztem egy tinder randikor, és azt mondta, hogy ugyanolyan vagyok mint a képen.

Tehát itt már meg is bukott a "minden nő" kijelentés.

22/N

2020. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
39%
utolsó, megnézném azt a férfit aki első randin a szemedbe mondja, hogy a fotón szebb voltál :D
2020. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!