Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy nagy félelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy nagy félelem támad rám amikor szembe jön velem egy csapat fiú? 21L

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 21:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%

14, téged letörölhetnének már erről az oldalról, mindenhez van valami nőket leszóló hozzáfűznivalód.:D

Ezt az energiát másba is fektethetnéd, és talán nem lennél ilyen szomorú.

2020. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
25%

"14, téged letörölhetnének már erről az oldalról, mindenhez van valami nőket leszóló hozzáfűznivalód."


Még csak az kellene, hogy letöröljék. Amikor ti nők csoportosan szidjátok azokat a kerdezőket, akik a nőkkel kapcsolatban negatív kérdést tesznek fel. Benéztem egy pár topikba, 15-20 oldalt képesek vagytok végigvitázni, hogy igazoljátok azt, hogy a nők mennyire jó fejek, amikor a felvetett téma miatt ez alaptalan.

2020. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
92%
22 ott mindig vita van, ahol általánosítanak, mert azt senki nem szereti amikor ő is meg van ítélve mások viselkedése miatt. Pl én inkább férfipárti vagyok nőként, nem szoktam végigvitázni semmilyen kérdést. De ennek a válaszolónak mindenhez van valami bunkó hozzászólása, még ha simán negatív lenne az egy dolog.
2020. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Átmehetsz nyugodtan, korcsivircsi van. Ha gondolod köhöghetsz is egyet-kettőt, úgy meggyőzőbb. (Én már csináltam ilyet sötétben, ha féltem a szembejövőktől)
2020. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
28%

22:


Csak azokban a topikokban van heves vita, ahol a nőkkel szemben van negatív vélemény. De ott is csak azért, mert a feldühödött női sereg megvadul, és sorozatban ontják a kommenteket, és napokig megy a hitvédelem.


A férfiakkal szembeni kritika ellenben lezárul 1-2 oldal után. Nyugodtan lehet incelezni, stb. az le van szarva.


Szóval inkább a női felhasználókat kellene korlátozni, mert többségében ők használják a rovatot, és terjesztik az eszméiket.

2020. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, pláne ilyen szituációkban. Velem is történtek olyasmik, amik után már van némi előítéletem, bárkiről, aki ismeretlenül leáll velem dumálni, pedig 20 évesen még biztos én hangoztattam volna leginkább, hogy mindenki addig kapjon esélyt, míg az ellenkezőjét nem bizonyítja.
2020. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!