Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak olyan fiút, aki megbecsül, szeret tisztel és nem ver át? . Mióta végetért a vőlegényemmel a kapcsolatunk. És amikor teljesen úgy éreztem hogy megpróbálom más mellett. Romba dőlt minden.

Figyelt kérdés

3fiúval próbáltam meg mind hiába, mindegyikbe csalódtam.Nem sietettem a dolgokat de már kezdek beleunni.

18/L


2010. aug. 2. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A jóképű pasik általában mind szexmániások, ha egy kicsit átlagosabb (csúnyácskább) fiút keresel az biztos megbecsül majd, mert az ilyeneknek nagyon kevés barátnőjük van életük során.
2010. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ez az még a végén kiderül, hogy a legtöbb fiú akinek barátnője van rosszul hiszi azt, hogy a barátnője szereti és odavan érte, mert csak pótlékok, ha már a jóképű pasik nem megbízhatóak. Gratulálok, te is degenerált lehetsz.


Olyan fiút válasz aki neked tetszik nem pedig olyat aki szerinted nem csal meg, mert abból semmi jó nem lesz.

2010. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ráadásul a megbecsülés egy érzés miatt van, mert mondjuk szereti, ragaszkodik vki a barátnőjéhez, nem pedig azért mert úgy sem kap mást! Szerinted a jóképű férfiak érzelem nélküliek?

Szóval ez a csúnyácskább fiú gáz.

Mert a szépség/jóképűség szubjektív, mindenkinek más a szép más a csúnya aztán aki szerinted csúnyácskább az másnak isten. Szóval ha látsz egy számodra csúnyább embert máris általánosítasz és ráhúzod, nincs barátnője/barátja csupán azért mert neked nem tetszik ergo biztos semelyik nőnek/férfinak sem tetszik..elég gáz lenne a világ ha mindenkinek ugyanaz tetszene.

Szóval ki a csúnyácska?

2010. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!