Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány férfi foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány férfi foglalkozna a nőkkel?

Figyelt kérdés

Ha lenne valami, ami tökéletesen helyettesíti a szexet egy nővel vagy nem lennének nemi betegségek és a férfiaknak igazából nem kellene nőket meghódítani és elviselni a közös életben, hanem nyugodtan el tudnának menni pár ezerért egy prostihoz, akkor hány férfinak lenne párkapcsolata és barátnője?

Szerintem rengeteg férfi inkább ezt választaná, mert nem kellene a párkapcsolat nehézségeivel, udvarlással és a esetleges hisztikkel foglalkozni.


2020. júl. 12. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ, a prosti megfőz és kitakarít az áron belül?
2020. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Hát nem sok...:D
2020. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Jelenleg is van egy csomó dolog, amit lehet szexre használni, ha nincs nő. De nem ez kell. A kulcs az egésznek a dinamikája, a kaland. Ezt pedig csak hús-vér nővel lehet igazán csinálni. Ebben benne van bizony a kihívás is, amit néha nem szeret az ember, aztán mégis más az élmény.


És nagyon sok kiéhezett férfi nem kap szeretetet sem. Jellemzően az ilyen inceleknek barátai sincsenek, senki aki úgy igazán szereti őket.


Én több embert láttam azért teperni a nőkre, ami a szexen kívül velük jár (kihívás, vadászat, törődés, gyengédség, háziasság, társaság, családalapítás, "együtt könnyebb"), mint kifejezetten a szexért.

2020. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a nőkkel való sikereket nem váltja ki semmi. Egyszerűen ilyen a férfi egó.
2020. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem tudom. A környezetemben élő férfiaknak nem a szex miatt van barátnőjük, hanem azért, hogy kiszolgálja őket. Úgyhogy a prosti mellé még kellene nekik egy bejárónő is. Szerintem ez manapság csak és kizárólag pénz kérdése. Akinek van erre pénze, annak nem igazán van párkapcsolata.
2020. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pár kell, nem csak egy pina.
2020. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan eltudnának menni pár ezerért prostihoz? Ha akarnak eltudnak, de nem akarnak, nem csak a szex miatt vannak együtt egy nővel.
2020. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Bármilyen hihetetlen mi férfiak a TÁRSUNKAT keressük. Nem nunit, nem szolgát. A szülésen kívül nincs olyan amit ti megtudtok csinálni, én meg nem.

Sajnos pont köztetek nők között nehéz igazi társra találni.

2020. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én mondjuk a cseléd dologgal nem is számoltam. Ez azért van, mert számomra a főzés, mint házimunka nem igazán létezik. Vagy menüztetőben eszek vagy csinálok ritkán valamit. Takarítás szintén nem nagy dolog és amúgy sem nagyon koszolok.
2020. júl. 12. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:
8%
Nyugi, pont azok a nők, akik a legjobban cselédeznek, azok tudnak a legjobban dögleni az ágyon egész nap a tv előtt, telefont nyomkodva.
2020. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!