Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feminista nőknek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminista nőknek milyen férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Nem az ilyen irányítható típusú, nyuszis papucsban van otthon rózsaszín fürdőköpenyben, hobbiként meg gyümölcstornát süt?

Teljesen lecsupaszítva, lehet, még festi is magát.

Mindezt kappan hangon adja elő, és ha szexre kerül a sor, nőnek kell beöltöznie.



2020. júl. 12. 22:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Értelmiségi férfit akarnak, akinek az anyja feminista (volt), vagyis úgy lett nevelve, hogy tiszteli a nőket, részt vesz a házimunkában, gyereknevelésben. Szerintem a papucs férfiak pont azok szoktak lenni, akik ki vannak szolgálva, cserébe bólogatnak, hogy ezt el ne veszítsék, bár a haveroknak olykor panaszkodik, hogy múltkor is ő vitte le a szemetet, hogy este legyen szex. :D A feminista férfinek magától eszébe jut levinni, nem kell "rászólni" és nem ciki hatalmi harc neki se ez, se kezdeményezni.
2020. júl. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%

#12


A feminista "férfiak" pontosan azok az alakok, akiknek megszólal a mobiljuk egy sörözés alatt este 10-kor, hogy haza kell menni, mert vár asszony. Na persze nem vacsorával, ugyanis a feminista nő "az egyenlőség nevében, nem lesz a férfi rabszolgája", szóval a nyomorult még annyi kedvességget sem várhat, hogy az asszony összeüt neki egy rántottát. Az ilyen marhákon jókat röhögünk a hátuk mögött, tipikus lúzerek.


A feminizmus egy férfigyűlölő mozgalom, amelyek azt hazudja, hogy egyenlőséget akar, pedig a kulisszák mögött a célja egyértelműen az, hogy átvegye a vezetést, és visszavágjon az egyéni, és múltbeli sérelmekért.

2020. júl. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
A négerek, cigányok, arabok. Ugyanis a feminista nők csak a fehér férfiakat gyűlölik, a nőket elnyomó primitív kanokért odavannak.
2020. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

A Feminista férfiak.

Nem értem, miért függne össze a feminizmus azzal, hogy valakinek a feminin, akaratgyenge férfiak jönnek be :D Én kifejezetten a pasis, karakán csávókat bírom. De van olyan feminista barátnőm, akinek meg inkább a kevésbé fickós pasik jönnek be.

Hihetetlen, de a feministák nem egy kollektív csoport, mindegyiknek más tetszik :D

2020. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Olyanok, akik egyenrangú társat keresnek. A tanult, intelligend férfiak többsége ilyen. Ahogy az ún. feministák sem az egyszerűbb nők közül szoktak kikerülni. Egyáltalán nem nehéz, hogy megtalálja egymást a kereslet és a kínálat. Megfelelő körökben nem kérdés és nem téma a nők lealacsonyítása.
2020. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

-Nem hisz a tradicionális nemi szerepekben (hiszen már elavultak, amióta a nők is teljes állásban dolgoznak)

-Nem gondolja azt, hogy a nő feladata a háztartás és a gyereknevelés, hanem ő is kérés nélkül megcsinálja ezen munkák kb felét.

-Nem akar erőt demonstrálni, macsóskodni. Nem üt meg, nem ordít rá a nőre.


Nekem ennyit jelent. Semmi különös, csak épeszű embereknél a minimum: egyenlő félként kezel a kapcsolatban.


Amiket leírtál, azokat valószínűleg te is csak viccből gondoltad. :D

2020. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
en turbofeministakent azt szeretem, ha a ferfi a tarsam tud lenni, tamogat, hisz bennem, nem nyom le hazimunkaval (sem) es elfogadja, hogy az eletem/testem/vagyaim az enyemek. ennek ellenere elegge noies vagyok, kulsoleg es belsoleg is, es a ferfias ferfiakat kedvelem, de tudom, hogy a noiesseg-ferfiassag (a biologiai valosagon kivul persze) tarsadalmi kitalacio.
2020. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%

"en turbofeministakent azt szeretem, ha a ferfi a tarsam tud lenni,"


>Magyarul, legyen a csicskád, hogy bármikor bele tudd üríteni a lelki szemetet.


tamogat, hisz bennem,"


>Vagyis mondjon megnyugtató hazugságokat


"nem nyom le hazimunkaval (sem)"


>Az már igaz. A nagy feminizmusodban anyád még arra sem tanított meg, hogy egy bundás kenyeret hogyansüss meg a férjednek, ha az fáradtan jön haza.


"es elfogadja, hogy az eletem/testem/vagyaim az enyemek."


>Vagyis nem tűröd a másként gondolkodást.


"ennek ellenere elegge noies vagyok,"kulsoleg es belsoleg is,"


>vagyis hisztis


"es a ferfias ferfiakat kedvelem, de tudom, hogy a noiesseg-ferfiassag (a biologiai valosagon kivul persze) tarsadalmi kitalacio"


Nem társadalmi kitaláció, hanem evolúciós pszichológiai jelenség

2020. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
elozo, nem a feminizmus miatt vagy sikertelen a noknel, hanem a idetlen attitudod miatt. menj szakemberhez, dolgozd fel a serelmeidet, a sajat erdekedben. sok sikert :)
2020. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9%

"A Feminista férfiak."

Feminista férfiak csak a b_zik között léteznek.

2020. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!