Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz hogy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy 29 éves pasiként 17-19 éves lányok tetszenek a leginkább?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 21:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

#8 te logikád szerint akkor én 2méteres vagyok. Igaz, hogy csak 180 centi, de az a 20 centi már nem olyan sok, sőt amilyen mostanában, a szemmérték lehet, hogy 210 vagyok....

Kérdező: 28 évesen 18 éves csajom volt. Hosszútávon életképtelen az ilyen kacsolat a már említett generációs szakadék miatt.

2020. júl. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Kornikus00 ***** válasza:

11/


"#8 te logikád szerint akkor én 2méteres vagyok. Igaz, hogy csak 180 centi, de az a 20 centi már nem olyan sok, sőt amilyen mostanában, a szemmérték lehet, hogy 210 vagyok..."


Pont a te érved a logikátlan és hülye hasonlat már bocs! De nem tudom felfogni hogy mibe lehet jobb egy 17 éves lány, egy 19-től! Szerintem olyan nagy különbség nincsen, de még 22éves simán nézhet úgy ki, mint egy 16 éves és fordítva, de a kérdezőnek direkt 18 alatiak tetszenek, hát nem tudom, fura, aza 1 év minusz a 19-ig hogy izgathatja fel, ja, csak mintüd egy neki csak 18 alatt legyen? Sőt, ki is mérte hogy neki a 18 alattiak tetszenek, de ha így álluni már azon se csodálkoznék ha 16 évesre izgulni rá! Mert oly nagy különbség nincs!

2020. júl. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%
17 éves? Az gyerek! Reméljük a te lányodra is hajt majd ilyen vén kecske mint te... Majd akkor jössz rá milyen természet ellenes... És gyomorforgató!
2020. júl. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
14%

Nézőpont kérdése. Ha lányom születne - istenem, add, hogy fiam legyen, ámen! - akkor én is kiakadnék, ha a 18 éves lányomra egy 29 éves pasas nyomulna.


Viszont más szempontból nézve teljesen megértem a vonzalmadat. A 18 év körüli lányok vonzóak. Fiatal, feszes test, finom bőr, bájos arc, dugnivaló kisugárzás... Hát melyik egészséges férfi ne akarná ilyeneknek betenni!?


Plusz én elég későn kezdtem bele a csajozásba - sajnos csak olyan 23 éves koromra lett férfias a külsőm és onnantól jöttem be a csajoknak - így ez a tizenéves csajréteg kimaradt. Sajnos utána is inkább a milf kategória érdeklődött irántam (25-39 év körül). Nem fogok hazudni, a lelkemet eladtam volna, hogy én is dughassak fincsi tinicsajokkal.


Az álszentség meg baromira ellenszenves. Én megértem, ha a lányos apukák személyes(!) élethelyzetük miatt már nem vonzódnak a tizenéves csajokhoz, de hogy előtte ők is a friss tinihúsra hegyezték a répát, az holtbiztos!


Kérdező: ne aggódj, teljesen egészséges a szexuális érdeklődésed.

2020. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ezt megkérdezed! De hiába tetszenek, ha impotens vagy.
2020. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Hát 14 te kissé kretén vagy. Másoknak is kimaradnak a tini "csajok", egyrészt mert sokan nem 14 évesen kezdik az ipart, másrészt mert van egy kompromisszumos barátnőjük, akit szeretnek, de nem a cuki csini 14 éves kategória, hanem egy jó fej csaj, problémákkal de sok szeretettel. Aztán aki lefekszik x tini csajjal sorozatban, az meg olyan agyi szinten van hogy úgyse tud különbséget tenni, csak utólag menőzik hogy az ilyenek mint te csorgassák a nyálukat. Csak ne állítsd már be magad mindenttudónak te okostojás félpedofil ember. Rossz lehet neked hogy kicsit pedo vagy, de attól mások nem lesznek azok.
2020. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

16... egyelek meg...


Először is 18 körüli csajokról beszéltünk (bár ha már itt tartunk, némelyik 14 éves van már olyan külsejű, hogy szúrná még a 40 éves férfi is).

Másodszor most nem kapcsolatról beszélünk, hanem szexuális vonzalomról. Tetszik vagy nem, a férfiak nagyrésze hamarabb feküdne le egy 18 éves nővel, mint egy 28/38/48 stb. életkorúval. Ez van.


Nyilván kapcsolatra célszerű olyat választani, akivel hasonló élethelyzetben van az ember. Ha 30 évesen összejön valaki egy 19 éves csajjal, akkor ne a családalapításra gondoljon. Szórakozzon, azt kész.

Családalapításra a 30 éves férfi válasszon 24-33 életkorban lévő nőt. Persze nyilván ott már valószínűleg a hideg logika (vagy éppen a kényszer) is szerepet játszik a választásban - de így működik a rendszer.


De ha valakinek van lehetősége idősebbként tizenéves friss húsokat lefektetni, hát miért ne éljen vele? Eléggé elkorcsosult már a világ, szóval nem értem, mi kivetnivaló van abban, ha egy húszas/harmincas fószer 18 éves csajt töm.


Apropó: a választás lehetősége mindig a nőknél lesz. Ők döntenek, hogy kivel fekszenek le és kivel nem. Azt akarjátok, hogy erkölcsösebb, magasabb szellemi szintű legyen a világ? Okés, akkor hozzátok meg úgy a döntéseiteket, hogy az a jó irányba terelje. Neveljék úgy a lányokat, hogy azok erkölcsösek legyenek, családban gondolkozzanak, komoly kapcsolatot keressenek.


Apakomplexusos riherongy lett belőle 18 éves korára? Sooorrryy... akkor had dugják csak a "vén kéjencek". Mert ennyit ér.


Tizenhatoskám, isten hozott a rút valóságban! A játékot utáld, ne a kommentátort!

2020. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Szexuális vonzalom szintjén teljesen rendben van. 17 lehet, hogy még kevés, de aki már 18, az papíron felnőtt, egyáltalán nem gáz. Friss hús, szép arc, feszes test, kinek ne kéne, legyünk őszinték. Én 27 vagyok, szeretnék egyszer egy 18-19 évessel szexelni. De rendre az idősebbekkel jön össze, 30 körüliekkel. Amivel szintén nincs problémám, csak jó lenne egyszer egy 20 alattival is. A legfiatalabb 21 volt eddig...
2020. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%

Hogyaszongya: "Ez van" :)

meg "Tizenhatoskám, isten hozott a rút valóságban!"

Te magadtól vagy ennyire brutál ostoba, vagy súgnak?

Arról szólt a 16-os kommentem cukipofa, hogy az nem a valóság amiről írsz, (ha rútnak csúfolod, ha nem) csak a te kis pedo szűrődön átsejlő valóságdarabocska, a valóságnak kb az 5 %-a.

De írd ám le még 3 kommentben hogy ez a valóság, meg "ez van", hátha teremteni fogsz te sámán, te :DDD

Várom a kövi "Ez van" kommentedet :)

De azért majd ne szomorkodj ha kiröhöglek.

2020. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

19-es szánalmas vagy.

Annyira izzadtságszagúan próbálsz itt arcoskodni, és rajos stílussal erősködve bizonygatni az igazadat, hogy már én szégyellem magam helyetted is. Az összes pasas vagy fogja a fejét a hozzászólásaid miatt, vagy egyszerűen röhög a szánalmadon.


Na mégegyszer, utoljára a fogyatékosok kedvéért:

Az egészséges férfiak szexuálisan vonzónak találják a 18 év körüli lányokat. Vonzóbbnak, mint az idősebbeket, és ha választhatnának, inkább dugnának egy 18 éves friss tinicsajt, mint egy 38 éves hanyatló exfeleséget.


Fogadd el, vagy élj álomvilágban, nekem tökmindegy.


Látszik, hogy baromira frusztrált nő vagy amúgy, aki itt próbálja enyhíteni a saját nyomorúsága miatti fájdalmat.

Vajon miért érezted szükségét, hogy anonim kommentháborút indíts, ha minden rendben lenne veled... Állatira tele lehetsz frusztrációval.

Na de sebaj, lúzer nőkre is szükség van - ők az elrettentő példa.


Csókoltatlak! További jó izzadtságszagú izmoskodást!

2020. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!