Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz hogy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy 29 éves pasiként 17-19 éves lányok tetszenek a leginkább?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 21:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy. Csak okoskodsz. Nekem van egy párom, aki fiatalabb nálam 2 évvel, és nem tudom mi ez a fixa ideád a fincsi tinikkel (undorító vagy már ahogy fogalmazol is), de nem az összes tini modell, pl én izomtalan, rossz tartású tini voltam (már kikupálódtam :)). Mégis volt azért párom, aki szeretett úgy, velem egykorú szintén...de a mostani jobban tetszik, és boldogabb vagyok vele. 18 évesen is ugyanígy oltogattak egyes barmok, meg most is, talán most kevesebben. Irritálja az olyat mint te ha valakinek vannak érzelmei, és ettől függ a szexuális élete elsősorban, nem az évszámoktól. Figyusz, linkelj még pár grafikont az hiányzik :)
2020. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
38%

"Vonzóbbnak, mint az idősebbeket, és ha választhatnának, inkább dugnának egy 18 éves friss tinicsajt, mint egy 38 éves hanyatló exfeleséget."

Pl többek között apám ezért kitaposná a beledet csak hogy tudjad nagyokos :) Szánalmas vagy. Remélem nem vagy tanár, de ne is menj soha annak, mert borzasztó lehet ennyire ostoba embert elviselni szegény tanulóknak. Remélem főnök se vagy :) Menj le a bányába ott talán még te is világíthatsz :) Ja és néha mosakodj mert annyiszor írtál már az izzadságodról amiben ülsz tinicsaj híján, hogy lassan elmenekül az egész környéked :)

2020. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nagyon gáz


Sosem kezdenék velük. Ismerek embereket, akik tönkretették tinilányok életét.

Miután megfekteted őket, később ugyanolyanok lesznek mint a felnőtt nők csak sokkal több hisztivel, mert még gyerekek hozzád képest


Ne tedd tönkre őket, hogy tükörbe tudj nézni...

2020. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Látod, hogy még mindig nem bírod túltenni magadat. Szerinted normális, hogy egy anonim kommenten ennyire kiakadsz? Nyilvánvalóan azért mert egy fájó pontba tapostam - és az szokott fájni, ami igaz.


De felőlem azt hiszel, amit akarsz - ha ez segít a frusztrációdon nyugodtan írj még pár idegbeteg kommentet. 😘


Kérdezőnek:

Igen, normális a vonzalmad. Viszont ma már ezt nem szokás reklámozni, mert a nők elég érzékenyek a témára (láthatod itt is a mellékelt példából.)


Végül egy példa:

Andrea Bocelli. Az énekes (aki VAK!). 44 évesen jött össze a 18 éves csajjal, aki most a felesége. Igen, TIZENNYOLC éves kiscsaj kellett még a vak 44 éves férfinek is.


...😉

2020. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

24-es

Tökön rúgtad magad, mert én először írtam ide

2020. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

23 és 25-ös vagyok ismét


Egy nő 20 éves kora után kezd komolyodni, addig csak a hiszti meg az önsajnálatát lehet hallgatni, és mellből is csak a pushup van.


Feszes bőr, stb? Minek? X év múlva az is olyan, mint a többi nőnek.

Ezek kis tinilányok túl érzékenyek, meg depisek, rád akaszkodnak, nem mehetsz el egy sörre se, mert azt hiszi megcsalod

2020. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Te jó isten... "én írtam először ide." Hát mi ez, óvoda?! A kommentek sorrendje egyezik a valóságtartalmukkal?

...

Már tényleg csak fogom a fejem rajtad...

2020. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

26-os vagyok

Csak jeleztem, hogy nem 22-es vagyok. (Akivel 2 oldalon át vitatkoztál...megjegyzem ez az óvoda)


Egy tapasztalt jó nőnél a kis depis, önsajnáló, testkép zavaros tinicsaj soha nem lesz jobb.

Egy jó NŐ sokkal jobb az ágyban, kevesebb hiszti, kifejlett cicik, érettebb gondolkodás és lefoglalja magát.

A kis 17-19 éves nyávog, meg neked kell felnevelni, rád akaszkodik, b*sztat, mert önbizalom hiánya van tiniként

30 éves egy TAPASZTALT nő kell, aki kielégít testileg és szellemileg is

Ja hogy nem kellesz a jó nőknek, ezért kislányokra buksz? Szánalmas vagy tesó

2020. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnt fel, hogy egyesek úgy beszélnek a tinilányokról, mintha házi állatok lennének? Mintha csak arról menne a vita, hogy kutyát, vagy macskát jobb-e tartani. Lehet csak én gondolom így, de egy párkapcsolat szerintem két egyenlő félről szól, akik segítik egymást, törődnek egymással és nem mellesleg szeretik egymást. Így az együtt eltöltött időt élvezik, és nem azon agyalnak, hogyan vakarhatnák le a másikat egy-egy szex után minél gyorsabban. (Mert az olyat szex- és nem párkapcsolatnak hívják.)
2020. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Azt teszel hozzá, amit hozzá fantáziálsz. A 17-19 éves kislányoknak még tanulnia kell, fesztiválozni, ismerkedni a korabeliekkel és nem egy vén kéjenccel kavarnia.


29 ÉVESEN nem a tini srácot kéne játszani, hanem felnőni.


Tény,a 17-19 évesek nem elég érettek a hosszú távú kapcsolatra. Könnyen kihasználhatóak, hisztisek, rád akaszkodnak és éretlenek.

Persze, lehet az apucit játszani mellettük, ha már neked az érett jó nők nem jönnek össze. Szánalmas vagy tesó, hogy kislányokon éled ki magad.


A kérdező nem részletezte a leírásba, hogy mibe gondolkodik velük.

DE a párkapcsolat két egyenlő félről szól, és a tini kislányok éretlenek egy párkapcsolathoz egy 29 évessel.

Az az egyenlő neked, hogy a 29 éves tartja majd el a kislányt az egyetem alatt? :D Még egy munkája se volt a kislánynak, semmit nem tud a világról, mert anyuci-apuciból él. Egy kislány hiába próbálja előadni, hogy ő érettebb, nem ér fel sose egy 29 éves élettapasztalatához. 29 éves korodra már van 3 komoly kapcsolata az embernek, egy kislány nem lehet egyenlő fél

Egy kislány cuki, DE nem lehet egyenlő fél, mert a vén kéjenc úgy irányítja ahogy akarja

2020. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!