Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A 20-as éveim végén járok, hosszú ideje nincs senkim. Nagyon hiányzik már az intimitás (nem is annyira a szex, hanem a vele járó közelség), úgy értem elmegy a fiatalságom és kárba vesznek a legszebb éveim. Többnyire csak foglalt férfiak kezdeményeznek, de eddig elvből az összeset elutasítottam. Most van egy kollégám, aki megfogott, le tudnék vele feküdni, bár ő is foglalt.

Unom ez az aggszüzességet, viszont rajta kívül nincs olyan próbálkozó, akihez vonzódnék. Erőszakot nem tudok venni magamon, így aki nem vonz, azzal nem tudok lefeküdni. Évek óta várok, de semmi.:(

Ti lefeküdnétek ezzel a kollégával, vagy bevonulnátok apácának inkább?


2020. júl. 15. 16:59
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*úgy érzem
2020. júl. 15. 17:00
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Inkább az apácaság-mint egy kolléga.


Kolléga tabu.Volt/van/lesz.


Eddig sem, ezek után sem ismerkedem munkahelyen.

2020. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

2+És még ráadásul házas is? kicsukva.


Inkább állj a hideg zuhany alá, és ébresztőőőőőőőő:D

2020. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
2%
Ugyanebben a helyzetben vagyok (29N). Én már szinte gondolkodás nélkül belemennék, mert még ez is jobb, mint az apácaság.
2020. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem házas. Ezt hol írtam? Barátnője van.

4: Akkor te tudod, milyen rossz.:(

Mielőtt ítélkeztek gondoljátok bele magatokat a helyembe...

2020. júl. 15. 17:15
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Inkább az apácaság, mint a szex utáni sírás és szomorúság


A jó tanácsom az, hogy ismerkedj emberekkel, és keresd azt az illetőt, akivel jól kijöttök. Van valami hobbid? Pl. Járj el kirándulásokra/közösségekbe.

Ha megtetszik valaki, mosolyogj rá.

Tudom nehéz elsőre, de működik.

2020. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!

Alapszabály: ha a barátnőjét megcsalja, téged is meg fog csalni

2020. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
3%
De még mennyire, hogy tudom. Mit meg nem adnék, ha lenne valaki a közelemben, akivel megvan a kölcsönös vonzalom... Bánnám is én már, ha foglalt! De egyáltalán semmilyen próbálkozó nincs, nemhogy olyan, akivel vonzódunk is egymáshoz. Gyakorlatilag légüres tér. Szintén évek óta. Eltelnek így a 20-as éveim, és kizártnak tartom, hogy 30 fölött jobb lesz a helyzet.
2020. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

És attól lesz jobb a helyzet, hogy egy szoknyafecér kihasználhat?

Lányok, ne legyünk ennyire reménytelenek!

2020. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Félreértitek a dolgokat. Nem akarok vele kapcsolatot és nem vagyok belé szerelmes. Csak 1-2-szer lefeküdnék vele, hogy feltöltődjek újra kicsit.

Egyébként tudom hogy kell ismerkedni, de egyszerűen most nincs senki olyan, aki rajta kívül megfogna és meguntam a várakozást. Ha évekig nem lesz más, elmegy mellettem az élet.

2020. júl. 15. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!