Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Affér a kollégával titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Affér a kollégával titokban maradhat?

Figyelt kérdés
Volt már úgy viszonyotok/egyéjszakásotok kollégával, h nem derült ki? Csak az írjon, akinek van tapasztalata!
2020. júl. 15. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem évekig, soha nem derült ki, de láttam olyat is, akik később felvállalták.
2020. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen miatt nem szeretnék most esélyt adni egy munkatársamnak, mert ő titkolni szeretné azt is, hogy randira hívott pont engem, nehogy megtudják mások, hogy egy 2 gyerekes elvált nő tetszik neki.....


A kérdésedre a válaszom: ideig-óráig lehet, de nincs rá farancia, hogy sikerül.

2020. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Az egyik sosem derült ki, a srác tíz évvel volt nálam fiatalabb. Kicsit kalandoztunk mindketten :D


A másik kiderült, mert a másik fél idióta, és miután dobtam, mindenkinek elmesélte mekkora szemét vagyok, pedig ő velem akarta leélni az életét.

Sajnos jó nagy baklövés volt szegény, azóta sem értem, hogy egy ilyen gyerekes barommal hogy állhattam le.


Már nem vadászgatok, mert megismertem egy férfit, akiből jó eséllyel lehet társ.

2020. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Már nem vadászgatok" --mikor fogjátok fel, hogy a nőknek (ha nem bűn rondák, elég az átlagos is), nem kell vadászgatniuk! Semmi dolguk, csak odamenni, hogy "baszni akarok veled", és kb. a pasik 80-90 %-a úgyis kapható lesz rá, mert ingyen szex, miért ne!

A pasik vadásznak, nekik kell hóditani, az dicsőség, a nőknek meg inkább szánalom, ha nekik kell kuncsorogni a szexért, mert mondom, bármikor kaphatnak.

2020. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
1 évig tartott, sosem derült ki.
2020. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14: Meg ahogy te azt elképzeled...

Nem kellene már hinni a mesékben, hiszen elvileg elmúltál 18.

2020. júl. 16. 09:35
 17/18 anonim ***** válasza:
16. Valóban? Akkor próbáld ki! Írd ki (egy átlagos) nőként egy társkeresőre, hogy "Csak szexelni akarok", utána meg pasiként. A nőt bombázni fogják az ajánlatok, és nem csak csúnya pasik, mindenfélék, még válogathat is közülük. A pasit viszont el fogják hordani minden féle szánalmas, nyomi embernek, szinte nem is lesz jelentkező. És most csak a SZEX-ről beszéltünk, nem párkapcsoloatról. Szóval mi is a problémád?
2020. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
67%

Jaj, drága gyerekeim, semmit sem tudtok még az életről. Csak az a baj, hogy a felnőtt párkapcsolat kategóriában vagyunk.


A vadászgatás szerinted kuncsorgás a szexért? Ha te így vadászol, elég rosszul csinálod.

A vadászgatás egy folyamat. Szingli vagy, rengeteg ellenkező neművel körülvéve. Nézegeted őket, flörtölgetsz, aztán az esetek töredékénél eljutsz a szexig. Ez a vadászgatás, kifinomultan.

Ha mindenkit levarrsz ész nélkül, minden héten mást, az nem vadászgatás. Az csak arra van, hogy kielégítsd magad, pedig ki is verhetnéd. A vadászgatás szellemi élvezet IS. És lehet, hogy újat mondok, de az ész nélkül mindenkit levarrás nem is dicsőség, még egy kisfiúcskának se.

2020. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!