Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önértékelési problémáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önértékelési problémáim vannak. Valaki segít rendbe tenni?

Figyelt kérdés

Megmondom úgy világ életemben mindig egy gyerek arc köszön vissza nekem a tükörből, sose éreztem magam szépnek/menőnek, ebből adódóan nem is mindig tudok olyan gördülékenyen ismerkedni.

Valljuk be gátlásos vagyok.

-

Előre tisztázzuk a félreértések elkerülése végett, hogy heteroszexuális vagyok és ezt már magamban is lezavartam ezt a kérdést.

-

Kontra: egyszer egy homoszexuális klubba kellett ismerősnek segíteni hangosításba.

Több egyén is megbámult engem, volt aki még burkoltan ismerkedni is akart én finoman hárítottam, hogy bocsi nem kellesz, nem vagyok erre vevő, munkámat végzem.

Ezt később egy csaj közegbe elmeséltem, azt mondták rá többe, hogy hát örülj neki, jól nézel ki.

-

Ezek szerint csak alacsony az önbizalmam de valójában elég könnyen labdába tudnék rúgni csajok terén?


2019. febr. 21. 11:29
 1/2 A kérdező kommentje:
26/F
2019. febr. 21. 11:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Küldj képet.

F45

;D

2019. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!