Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is folyamatosan változi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is folyamatosan változik, hogy küksőre milyen emberek jönnek be?

Figyelt kérdés

Eddig éltem haltam a vékony barna szemű, barna hajú pasikért.

Most meg a magas, macis, kopaszokért. Vékony pasival már el sem tudnám magam képzelni annyira jó mikor van mihez bújnom nem csak csontokhoz.



2020. júl. 20. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, öregszel.
2020. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kb.20 éve ugyanolyan pasik tetszenek,semmi sem változott.
2020. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az atmoszféra a lényeg. Mindenen átjön.
2020. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Általában a nem túl kigyúrt, genetikailag masszív, de nem hájas testfelépítésű férfiak jönnek be. Szeretem, ha nálam 6-7 évvel idősebb az illető. Emiatt a korosztály egyre tolódik fölfelé.
2020. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Sok szimpatikus külsejű ember van, nálam ráadásul teljesen más kategóriából. A vékony, magas "szolid művészsráctól" egészen a színizom szőke haj-kék szem kenbabán át a göndör, hosszú hajú rockerig minden műfajban van esetem.
2020. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut igy van. En meg fiatalon rosszul voltam a poszterfiuktol, es vensegemre az ostoba pozolo pocsikek fotoival kitapetaznam a gardrobomat.
2020. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem ugyanaz a zsánerem már kiskamasz korom óta
2020. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csak két dolog állandó:a magasság és hogy nagydarab legyen.
2020. júl. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én abszolút adom az 5-ös válaszát.

De nem ábrándultam ki egyik "zsáneremből" sem, csak mindig is széles volt a skála. Idővel még inkább bővült, mert eleinte pl nem jöttek be, csak a vékony, szálkás hosszú hajú srácok. Azóta nem érdekel, hogy hosszú a haja, vagy rövid, szálkás, vagy egy kicsit macis.

Párom izmos, szőke, zöld szemű. De nem izgatna, ha eltűnnének az izmai, vagy picit felszedne, se az, ha megkopaszodna, vagy ha hirtelen feketére festené a haját.

2020. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Általában a magasság és a súly adott. Haj/szemszín változhat.

Nekem sosem jöttek be a nagyon magas srácok, a magam 165 cm-hez. Nem cm-re számolom, de azért 185 cm-nél ne legyen magasabb mert zavar ha pipiskednem kell Hozzá.

A túlsúlyos pasik sosem jöttek be. A párom most a 180 cm-hez 105 kg. Ez nekem sok(k), biztatom a fogyásra, már csak az egészsége érdekében is.

Ja, és nem bánom ha van haja, a kopasz pasik nem igazán jönnek be.

Tehát: átlagmagasság, átlagsúly, és hajzat... A külső viszont nem minden, de Te erre kérdeztél rá.

2020. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!