Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál pénzt a barátodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál pénzt a barátodnak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nem egy helyen éltek, de nem is túl messze, legyen 20-30 kilométer.

Találkoztok is mindig, megy hozzátok autóval, de ritkán, ha ti kéritek valami okból kifolyólag a találkozót, akkor nem pótolnátok neki valamennyit, vagy ez nem helyén való, csakis a fiú kötelessége tankolni?

Értelemszerűen nem várnám el a barátnőmtől, hogy mindig állja az úti költségeket, de előfordult már, mint ahogy most is, hogy jólesett volna neki, ha elmegyek érte, viszont mondtam, hogy nincs ennyi pénzem benzinre és ilyen mindig szomorú. Heti 2 alkalommal megyek hozzá általában, így azonban ez már most 4 volna, ami összesen több mint 150 kilométer nekem.



2020. júl. 23. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Elég nehéz helyzet. Én nem várnám el soha, hogy a barátnőm kifizesse a benzinpénzt, nem is fogadnám el soha, ha felajánlaná.
2020. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Eszembe nem jutott volna benzinpénzt kérni bárkitől is, akár ismerős, akár idegen. Sosem kértem, sosem fogadtam el bármennyire is próbálták tukmálni.
2020. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Illene neki felajánlani, de az se baj ha nem. Nekem múltkor a barátnőm a parkolást fizette egy drága programnál. Jót röhögtünk mindketten és engedtem neki hogy azt most ő fizesse.😁
2020. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Minek csajozol, ha nem telik rá? Nem ciki neked?
2020. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Mennyit fogyaszt az auto 150 kilometeren? Mar bocs, de ha jol szamolom, nem tobb tizezres tetelekrol beszelunk, ha valaki elkerne tolem 4000 forintot azert, mert eljott hozzam, szerintem kirohognem.
2020. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fizettem a páromnak, amikor még nem együtt laktunk, viszont mindig bevásároltam, főztem neki, mire ideért, és az anyagilag kB. Ugyanott volt, mint neki a benzin. Tehát igyekeztem máshogy kompenzálni. De ha mondaná, hogy bocs, de nem tudok menni mert nincs rá pénz, simán kifizetném.
2020. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volna elég pénzem benzinre, szerintem simán kérnék.

Vagy ha neki sincs akkor ne menj autóval mindig.

2020. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A lány nem megy soha hozzád? Te fizeted a buszjegyét?
2020. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem para, ha nincs pénzed, barátom pl a legutóbb 3x elvitt 30 km-re mert csak nekem volt dolgom az adott helyen, adtam neki 5000 forintot tegye el , pedig nem szorul rá, hiszen mégis csak az én dolgom miatt jött, vitt
2020. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Részemről ez több dologtól függ. Ha hozzám jött, amikor még nem éltünk együtt, bevásároltam, csináltam neki kaját, és mivel ilyenkor legtöbbször nálam aludt, mostam a ruháit, értelemszerűen több dolog fogyott is a háztartásban. Az nem volt opció, hogy én menjek hozzá, mert ő még a szüleivel élt, én meg egyedül, így ezt “nem kaptam vissza”. Így nem ajánlottam volna fel, hogy belefizetek. De ha megkért volna rá, mert ebben a hónapban volt valami olyan kiadása, ami miatt nem tud tankolni, megtettem volna simán.
2020. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!