Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha ti folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ti folyamatosan ugrattok egy srácot, "beszóltok", és közben sokat mosolyogtok, akkor ez jelezhet vonzalmat a részetekről?

Figyelt kérdés
Kölcsönösen "kóstolgatjuk" egymást egy lánnyal, egyébként érdeklődő típus, meg sokat is mosolyog rám. Ma is szinte folyamatosan poénkodott, évődött velem, és én sem hagytam válasz nélkül. Ha rendszeresen így csináltok, akkor az egyfajta "előjáték"? Izgató számotokra, ha valakivel így lehet "játszani"?

2020. júl. 23. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez vonzalmat jelez
2020. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelentheti hogy tetszel neki
2020. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejössz neki
2020. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is bejössz neki.
2020. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, remélem, igazatok van. :)
2020. júl. 23. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból én ellenpélda vagyok. Nekem pl ilyen a humorom amire ha valaki vevő azt nagyon élvezem. Ettől még mint férfi nem biztos hogy kéne. Sőt sok esetben éppen azokkal szemben merem igazán elengedni magam ahol tudom hogy nem lehet több hülyülésnél.

Kerültem is már ezért nem egyszer kellemetlen helyzetbe de nekem ez ösztönösen jön.

Ettől függetlenül az esetek többségében valóban vonzalmat jelez az ilyen viselkedés. Főleg ha kifejezetten veled ilyen és nem ez az alap jelleme.

2020. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Nem tudom, másokkal milyen, nem nagyon ismerem őt. Láttam másokkal is beszélgetni, viccelődni, de velem újabban azt játssza, hogy majdnem folyamatosan megy ez a kölcsönös piszkálódás, tényleg sokat mosolyog rám, nevet a hülyeségeimen, kérdezget is, és egyre többször veszi bele a mondókájába a keresztnevem valamilyen szituációban.
2020. júl. 23. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok de! Míg másokkal is viccelődöm, beszólok, az ritka. De ha valakivel rendszeresen csinálom és keresem a társaságát (mint most) akkor az több
2020. júl. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezeket csinálom azzal a fiúval, akiért oda-vissza vagyok, de szerintem neki sem esik le, legalábbis nem biztos benne, hogy bejön nekem.

Kérdező, nyisd már ki a szemed! Ez egyértelmű.

2020. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!