Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy egy igényes, csinos nő pont pénz vagy külső alapján válogat leginkább?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer futok bele ebbe ezen az oldalon. Ki mondta, hogy azért akarok "fullos" (szép, tanult, sportos, jófej, stb) lenni a másik nem szemében (is) minden téren, hogy pénzes pasit akasszak magamnak és nem azért, hogy kifogjak egy nem hűtlen, nem szexmániás, nem más csajokat bámuló-lájkolgató nem igénytelen, jó beszédpartner IGAZI főnyereményt, aki szeret velem együtt főzni, társasozni, csillagokat nézni, ugyanúgy családot akar, esküvőt és nem néz az ilyen vágyaim miatt hülyének? Szerintem amúgy ebből a típusból kevesebb van, mint a gazdag pasikból egyébként... És ezt az ember még csak meg sem tudja teremteni magának - kell hozzá egy másik, normális ember.


Szóval, miért hihetetlen, ha én is azért teperek, hogy kedvemre válogassak, de sokkal inkább azért, hogy a számomra belső ideál szerencsésnek érezze magát mellettem és velem akarjon lenni? :D Egyáltalán, miért használják azt a kifejezést, hogy egy jó nő nem adja magát oda egy csórónak? Egy jó nő inkább egy trógernek ne adja magát, aki úgyis csak elhagyja, ha "kiöregszik".


2020. júl. 23. 22:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
26 éves vagy. Konkrétan mindenki, aki korban illik hozzád, jól néz ki. Beszélgessünk el, ha 35-40 leszel. Nézd meg az ekörüli férfiakat. Akkor már nem fogod azt mondani, hogy nem számít a külső.
2020. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
Én elhiszem, de akkor miért van az, hogy a férfiak többségének esélyt sem adnak 1 mondatnál többre? A belső csak akkor játszik, amikor a már külső átment a vizsgán.
2020. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy alapvetően azt nem értem, hogy itt miért hiszi annyi nő, hogy a férfiak hisznek dolgokat? Az a helyzet, hogy a férfiak írnak a nők egy részéről, mert ezt tapasztalják. Ha a csajok felénél tapasztalják, akkor azt mondják. Ha a csajok többségénél, akkor meg azt. Nem random pattan ki a fejükből, hanem egyszerűen ezt látják a környezetükben.

És nem csak férfiak. Igazából a környezetemből random előhúzott csajok többsége tök ugyanazt mondja, mint az itteni normális férfi válaszolók. 1-2 nő ismerősömnek mutattam innét válaszokat és alapvetően gáznak tartották, amit a nők művelnek az oldalon: Majdnem minden témában szentnek állítják be magukat és a férfiakat mindenért támadják.

Sőt, erről még kérdést is írtam ki és ott is jó pár nő egyetértett velem.


Amúgy, nem igazán értem a meglepődésed. Aki tesz magáért, akár anyagilag, akár kinézet terén, akár műveltség terén, az egyre inkább hasonlóra hajt. Aki összehoz minden évben 2-3 külföldi nyaralást és szereti csinálni, az elég ritkán akar összejönni olyannal, akinek még nem volt pénze kimozdulni az országból. Aki elért egy top alakot, az nem fog 100 kilós emberre hajtani. Aki szereti a mély beszélgetéseket, az nem fog sokáig együtt lenni olyannal, aki amúgy imádja, de közben tök egyszerű.


Plusz a lehetőségek és a kényelem... Nem tudom pontosan, hogy milyen vagy. Tegyük fel, hogy van pénzed, mert megcsináltad a karriered, szóval saját lakásban laksz, esetleg albérletben. Jól nézel ki, heti 3x edzel.

Hazaérsz fáradtan a melóból...

Az egyik srác ír facebookon, hogy menjetek el sétálni. Van egy jó kedvenc éttermed, ami húzós, felajánlod, hogy menjetek oda, de ő húzza a száját, mert szakmunkás minimált keres és ez neki már nagy kiadás lenne. Kicsit amúgy dagi is, mert csak olcsó és gagyi kajákra futja neki. Miután beszélgettek, kicsit féltékeny arra, ahogy kinézel és nem érti, miért kell annyit edzeni járnod vagy annyira normálisan kajálnod.

A másik srác felhív, hogy találkozna veled. Mivel fáradt vagy, átugrana. Fél óra múlva ott is van az ajtód előtt. A kocsijával elugrott a kedvenc kajáldádba, vett egy csomó kaját neked, mellé egy elég fullos virágcsokrot. Szóval, így áll az ajtód előtt, kigyúrva, kiöltözve drága cuccokban.

Nos, melyiket választanád?


Amúgy szépen és jól hangzik, hogy te egy megbízható srácot akarsz, aki majd akar gyerekeket, csak önmagában ez nem elég egy kapcsolathoz. Ettől nem fogsz senkit szórakoztatónak tartani, sőt... Vannak olyan haverjaim, akik így kb. ezt akarják, de egyszerűen unalmasnak tartják a nők a személyiségüket, kinézetre meg olyan tök átlagosak, hogy alig van valakinél esélyük.


És nézzük azt is, hogy mit írtál: Azt írtad, hogy kevesebb a normális, családcentrikus, hűséges srác, mint a pénzes. Hááát, azért na. Itt mi is kérdezhetnénk olyan kérdést, mint a tied: Miért hiszed, hogy ez így van?

2020. júl. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert így van!
2020. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Azért hiszik ezt mert sok nő valóban ezek alapján válogat.

Megteheti? Meg. Akad mind a tíz újjára azonnal jelentkező? Akad.

Ha fordított helyzetben a férfiak csinálhatnák ezt , megtennék ? Meg.

Ez törvényszerű dolog.

De persze nem mindenki ilyen, és ahogy írod te mi alapján választanál, úgy rajtad kívül vannak még más nők is így, szerencsére. Van ilyen is, és olyan is 😊 Ne foglalkozz az általánosításokkal.

Én is úgy próbálnék párt találni hogy inkább a belső tulajdonságok , és a személyisége lenne a fontos a másiknak, és az hogy az irány amit akarunk, ugyanaz legyen. A külső csak ezután jön. Hiába lenne topmodell a másik ha belsőleg nem olyan akit én szeretnék.

De sajnos azt kell mondjam sokkal könyebb lenne ha csak külsőségek alapján kellene választani....

F38

2020. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő ugyanígy van vele, mint te. Csak akik nem felelnek meg, azzal védekeznek, hogy válogatós pitsa vagy és csak a pénz és külső érdekel.
2020. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

Én itt akármilyen nővel beszélgettem privátba, mind azzal jött, hogy otthon sz*r a helyzet, és megismerkedett egy férfival. Ha férfiakkal beszélgettem, mind arra panaszkodik, hogy lehetetlen megismerkedni egy épkézláb nővel.


Ebből csak azt akarom kihozni, hogy ha egy nő ma este kigondolja hogy holnap szexkapcsolatot akar, akkor már reggel 7-re válogathat a jelentkezők közül, addig egy férfinek marad a jobb keze.

Még a '80-as években is a lányok futottak a férfiak után, de rájöttek ott fent, hogy ha megfordítják e helyzetet, brutális profitra tehetnek szert!


Ugyanis ha szétnézünk a világban, extrém módon megy a pózőrködés, a páváskodás, és az emberek már el is hitték, hogy ez a természetes! A fiatalok elhitték, hogy komoly pénzeket kell magukra költeni, hogy versenyben maradjanak. A nők elhitték, hogy a szépségük komoly befektetés. Ma meg már kondi terem +100EFT a cuccokra a beugró. Majd vegyél "prémium kategóriás" alapvetően filléres, de túlárazott sz*rokat, mert hát többnek kell látszódnod. Hoznod kell a felső kategóriás stílust. Nagyon okosan fordították meg a nemek közötti elsőbbséget, ugyanis közpinti helyre tették a szexualitást! A férfi enélkül meghal. Viszont a nőknek adták a vezető szerepet, így az van, hogy az ösztöneiken uralkodni nem tudó férfiak bármit megtesznek egy nőért, csak legyen. A nők kihasználva ezt a brutális eltolódást, felvették a kényelmi pozíciót, 100 meg 100 férfi közül válogathatnak. Viszont pszichésen ez meg oda vezetett, hogy senki sem elég jó. Így a férfiakból lett egy töketlen pincsikutya csorda, a nőkből egy lett egy érzéketlen haramia banda. Aztán minden fronton látni az eredményeket.

2020. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%
Mert nagymértékben így van.
2020. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért ne válogatnék. Nekem is vannak külső és belső értékeim. Igenis a jól kinéző férfiak tetszenek, nem a tohonya pókhasú fogatlanok.
2020. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi a baj a pokhasu, fogatlan alakokkal? :)
2020. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!