Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi és nő közt van barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő közt van barátság vagy ez csak legenda?

Figyelt kérdés

A kérdést ez a kérdés ihlette meg:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Ezek után is azt mondjátok hogy létezik barátság a 2 nem között?


2020. júl. 24. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Az én tapasztalataim szerint létezik. Nyilván előfordulhat a fenti szituáció, de nem feltétlen.

Édesanyám egy lassan 30 éves barátságot ápol egy férfival, és többször lett volna lehetőségük összejönni, mégsem tették. Nekem is vannak fiú barátaim, akik iránt szerelmet nem tudnék érezni és biztosan tudom, hogy ők sem éreznek irántam.

2020. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindenki alkalmas rá, de ettől még létezik.
2020. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Hát hogy lenne. Ha mindkettő heteró akkor nincs. Még az játszik talán hogy amolyan haveri viszony van. Most az hogy felköszöntik egymást ünnepekkor meg olykor összefutnak inni valamit az nem barátság max elnagyoltan.
2020. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Haverság igen..barátságot nehezen hiszem.Azt h ez létezik inkább a nők mondják meg azok akik beszorultak a barátzonába.Illetve persze foglalt embereknél lehet barátság...(ha mind2 fél foglalt)de ezek sem barátságok inkább haverok.


De ez is olyan h a nők egy része szerint a barátzona igen is jó dolog...De a fukzone-on ki vannak akadva...Pedig a kettő totál egyforma..Mind2 esetnél az egyik fél kihasználja a másikat csak épp máshogy.

2020. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Már miért ne lenne???

Aki azt mondja, hogy nincs, az akkor azt feltételezi, hogy bárki dugna bárkivel?


Nekem van például nő barátom, tök jófej, lehet vele hülyülni, eljárni ide-oda, lehet rá számítani a bajban, de szexuálisan egyáltalán nem vonz. És én sem őt, soha még csak fel sem merült ez, pedig már vagy 10 éve ismerem.

2020. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Igen, ezt mondom, és nem tini vagyok, hanem középkorú.

Volt osztálytársam mai napig az egyik legjobb barátom, és azért 25 év nem kis idő.

Nagyszerű ember, imádom a humorát, órákig tudunk beszélgetni. De nem tudok rá úgy tekinteni, mert külsőre egyáltalán nem jön be. Még csak nem is csúnya, a szőke hajával és a kék szemével sok nő találja vonzónak. De nekem már oviban is a barna haj, barna szem tetszett. (A férjem is ilyen.)

Ő ugyanígy van ezzel, hogy a világos bőr, szőkés haj, kék szem kombó nem az esete, és az alacsony, telt csajokat se szereti. Mindig hosszú lábú, sötét hajú, bogàrszemű csajai voltak, a felesége is ilyen.

Gyakran néznek minket testvéreknek.


Tehát van férfi-nő közt őszinte, mély barátsàg, ha kölcsönösen kedvelik egymás személyiségét, és kölcsönösen nem tartják egymást szexuálisan vonzónak.

Lásd, a klasszikus meleg férfi-szingli nő barátságot, ami pont ugyanerről szól.

2020. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Lehet barátság, de amit annak mondanak, azoknak a 90% tuti nem az.
2020. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Értelmes érvet még nem hallottam ellene, viszont sokan megtapasztalták. Szerintem elég nevetséges, hogy felnőtt emberek ezen képesek gondolkodni. Mintha azt mondaná valaki, hogy szerinte a repülők nem tudnak repülni, mer' fémből vannak.
2020. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Meleg férfi simán barátkozik hetero nővel és fordítva.
2020. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem simán lehet, ez csak intelligencia kérdése. Ez maximum az olyan férfiak számára nehezen hihető akik minden nőben csak a lyukat látják.

Nekem mindig is voltak női barátaim is. Többségében olyanok, akikkel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, de külsőre nem az eseteim. Vagy olyan is van, aki külsőre is bejön, viszont komoly kapcsolatban van (tesóm nője), ezért amolyan haverok vagyunk.

2020. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!