Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Normális volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Normális volt ez a reakció?

Figyelt kérdés

Kb. 1 - 1,5 éve ismerek egy pasit, barátságnak nem nevezném a viszonyunkat mert annyira sűrűn nem találkozunk/beszélünk, de jóban vagyunk. Ő évek óta együtt van a párjával, vele nem találkoztam még személyesen, viszont tudom róla, hogy van egyfajta mentális betegsége, aminek következtében nem igazán ura a saját életének, gondolok itt olyanokra, hogy autót nem vezethet pl., pénzügyekkel nem foglalkozhat, utazni nem utazhat egyedül, és hasonlók. Kezelik rendszeresen, gyógyszereket kap, leginkább stagnál az állapota. Nem arról van szó, hogy közveszélyes vagy őrült lenne, azt mondják, simán lehet pl. vele beszélgetni, de nem mindig van tudatában annak, hogy mi történik körülötte. Együtt is éltek egy ideig, de volt egy időszak, amikor rosszabb volt az állapota, akkor jobbnak látták a szülei, ha hazaköltöztetik magukhoz, és azóta is velük lakik. (néhány hónapja, kb. a vírushelyzet kezdete óta)

Lényeg a lényeg, pár napja a barátnőimmel vacsoráztam a városban amikor összefutottunk ezzel a bizonyos pasival, és az ő barátaival. Ez teljesen véletlen alakult így, viszont utána együtt folytattuk az estét, elmentünk bulizni. Nagyon közvetlen volt velem, sokat beszélgettünk, iszogattunk, de az égvilágon semmi nem több nem történt közöttünk természetesen. Másnap reggel arra ébredtem, hogy dübörögnek az ajtómon, a párja barátnői álltak ott, szám szerint hárman. Kiderült; azért jöttek, mert az este folyamán valaki (a másik társaságból) kirakott egy videót az Instagram storyjába, azon pedig látszik, hogy én és a barátnőjük párja beszélgetünk, ő pedig közel hajol hozzám - mivel alig hallottam, mit mond. Láttam a videót, első blikkre valóban félreérthető lehet, pláne annak, aki nem volt ott, de tudom, hogy mi történt. (pontosabban azt, hogy semmi) Ennek ellenére kb. nekem estek, hisztérikusan kértek számon, hogy mit képzelek, hol a lelkiismeretem amikor egy beteg ember párját próbálom “behálózni”, ráadásul ilyen olcsó, “szajha módon”, szégyelljem magam, majd visszakapom az élettől, stb.

Végig sem gondoltam, hogy egyáltalán honnan tudták meg, hol lakom, de megijesztett az eset, akkor mentek el, mikor közöltem hogy rendőrt fogok hívni.

Semmiképpen nem tervezem emiatt bárkivel is megszakítani a kapcsolatot, vagy hasonlók, de egyáltalán nem szeretném ha legközelebb ilyen előfordulna, nem érintett jól. Mit tehetnék? Egyáltalán, túllihegem, vagy -ugye- ez tényleg nem normális?


2020. júl. 25. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ezért szívás, ha valaki a megkérdezésed nélkül posztol rólad a szósöl médián...

Sajnálom. Szerintem nem liheged túl. A haveroddal, aki feltette ezt rólad, beszélgess el.

2020. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk haverok, én vele aznap este találkoztam először. Számon kérni pedig úgy gondolom, nincs jogom, egy videót csinált, egyértelműen nem rólunk, az, hogy látszódtunk, véletlen volt. (ahogy írtam, én is láttam a videót, ezért tudom biztosra mondani)
2020. júl. 25. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit se kell tegyél. Kicsit ilyen filmbe illő jelenetnek tűnik, de majd csak lesz valahogy. Az a lényeg, hogy te és a srác tudjátok, hogy alaptalan a dolog.
2020. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!