Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha egy ilyen kapcsolatba kerülnétek?

Figyelt kérdés

Feltételezés lenne a kérdésem:


Megismersz egy férfit aki szimpatikus, kedves, jól néz ki.

Az idő előrehaladtával egyre jobban beleszeretsz, viszont ezzel párhuzamosan kezded sejteni, hogy a vagyonát nem tisztességes úton szerezte, és nem is tért még tisztességes útra, szóval jelenleg is feltételezhetően bűncselekményből származik a pénze (mondjuk pl. kábítószer és >adó<csalás a gyanúd)

E mellett olyan emberekkel találkozik, és olyan barátai vannak akiket biztosan nem mérnök karról ismer.

Viszont konkrétumot nem tapasztaltál, nem tudod bizonyítani hogy nem tisztességes, de ahogy megismerted egyértelműen tudod,hogy nem az a típus aki 2 diplomával 0-24-be dolgozik azért amije van.


Pusztán nem vagy hülye és naiv.

Azonban te nem tudsz azonosulni ezzel az életvitellel, de szereted az illetőt, tartasz tőle hogy előbb vagy utóbb vagy így vagy úgy belekeveredsz, hogy ha egyszer úgy adódik akkor vele együtt visznek el a rendőrök, és ezt nem szeretnéd.

Ámde "nem tudod csakúgy otthagyni a francba" mert tényleg szereted.


Megpróbálnál úgy mellette maradni hogy kizárod ezt a dolgot, és nem is akarsz semmiről sem tudomást szerezni, elhiszed neki amit mond,hogy honnét a pénz, vagy megpróbálnál belőle kiszeretni?


Mindentől függetlenül normálisan él, tisztességes ember látszatát kelti a külvilág számára.



2020. júl. 26. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Ööö.. Sikerült egy nehéz kérdést feltenned, ami amúgy nem nehéz, nekem. Mivel nekem nem fér bele a vilagnezetembe bűncselekmény és abból való pénz, és az ahhoz tartozó "ismik", így nagyon gyorsan zárnám soraim. Nem! Najó, de... De mindent megtennék, h vhogy kívül maradjak. Szerethetem, mint embert, de nem azonosulnék a felfogásával. Sztem ez futó kaland lenne. 😉 Egy utazás a másik világba, de ennyi. Ebből tartós kapcsi kizárt!! 🙂
2020. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!