Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen apróság ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen apróság ennyit számít a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Évek óta nagyjából ugyanolyan a testem és a hajam, nem igazán sminkelek. Eddig nyáron sosem hordtam rövidnadrágot, rövidebb szoknyát, mert nem találtam olyat, ami jól állt/tetszett volna. Nem "asszonyosan" öltözködtem, pólókat, topokat, farmert, nyári nadrágokat és ilyesmiket hordtam. Soha senki nem nézett meg, sz#rtak a fejemre a férfiak.

Idén vettem pár rövidnadrágot, nyári ruhát és onnantól, hogy elkezdtem őket hordani kb úgy érzem magam, mint valami modell a kifutón, mikor utcára megyek. A férfiak úgy megbámulnak, hogy majd' kiesik a szemük, a munkások utánam fütyülnek, az autósok minden nap rám dudálnak, a primitívebbek kikiabálnak nekem.


Most komolyan ennyit számít egy rövidnadrág vagy egy szoknya?


2020. júl. 26. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Igen, ilyen primitív lények.
2020. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Mármint ez a réteg primitív, a bunkó munkások meg a ladás kisebbség.
2020. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem csak a primitív férfiakról van szó. Pl ma voltam egy kórházban egy hozzátartozómat látogatni és ott az orvosok, ápolók, mentősök között is voltak, akik feltűnően megnéztek.
2020. júl. 26. 21:19
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Mentős neked nem primitív? Egyszer ott ültem a sürgősségin, a félhalott beteggel egy mentős törődött, a maradék 3 alpári stílusban vesézte ki, melyik ápolónőt hogy dugná meg.
2020. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

3.


Jó, akkor itt amit hallani akarsz, kicsit sem általánosító vagy ilyesmi: Minden férfi szar, gusztustalan, primitív, undorító, nincs kivétel.


Hát persze.

2020. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Egy nőn sokat tud dobni, ha igényesen, de szexisen öltözködik. Szerintem igen, ennyit számít.
2020. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 nem tudom, honnan veszed, hogy ezt akarom hallani. Szerintem ez a komment egyértelműen a te frusztrációidat tükrözi.
2020. júl. 26. 21:34
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

7.


Ez komoly? Szerinted pl. a "Igen, ilyen primitív lények." nem egy általánosító, és eléggé szexista hozzászólás? Az ellen nem tiltakoztál.


De ha beírom, hogy egy bizonyos réteg ilyen, akkor rögtön jött a "de a többiek is" - ezek után, mit lehet erre mondani? Úgyis azt fogod kihozni, hogy "mindegyik ilyen", innentől pedig nem fog itt más zajlani, csak az, hogy aki veled egyetért az dicsérve a többiekbe pedig belekötsz.

2020. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ha kirakod, amid van, megbolondulnak... Persze ha van mit. Nekem csak a csontjaim vannak, de hormonprobléma miatt nagyon izzadós vagyok, ezért mindig farmersortban mászkálok melegben. Leszrnak 😃 De nap mint nap látom, hogy hogy viselkednek azokkal a nőkkel, akiknek van mellük, fenekük, combjuk, és nem rejtik el... Ahogy írod, simán megbolondul tőle az orvos is, nem csak Józsi az építkezésről.
2020. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Hab lenne a tortán, ha ezeket bugyi nélkül hordanád...
2020. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!