Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek miután így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek miután így “szakítana “ veletek?

Figyelt kérdés

A volt barátom úgy “szakított” velem ,hogy sgyszerűen soha többé nem jelentkezett.

Semmi gond nem volt köztünk,annyi tűnt fel,hkgy egyre többször mondta hogy dolga van,sok a munka,kevesebbet találkoztunk.

Majd 3 hete hétvégén nem reagált az üzenetemre,nem vette fel a telefont,pedig aznap találkoztunk volna.

Azt gondoltam fáradt volt,elaludt,másnap reggel biztos keres.

De nem így történt,és azóta sem keresett. Gyanítom,hogy egy másik lány volt a dologban.

Így szó nélkül hagyott maga mögött 3 évet....

nagyon szeretem(igen még most is,hiszen a szerelem nem múlik el 3 hét alatt),de nem értem hogy lehet ilyen gusztustalan módon “szakítani”. Főleg,hogy semmi gond nem volt látszólag.

3 hete alig eszem,itthon sírok egész nap,fagyin élek ...nem tudom magam túltenni a dolgokon.

Nem tudom ha valaha is képes leszek rá. Ugyanis nem tudom miért, mi volt a gond,miért pont így? Ez rosszabb,mintha egyenesen a szemembe mondta volna hogy nem szeret,hagyjuk abba. Ugyanis akkor legalább annyira törődik velem,hogy közölje.

De így? Így a legfájdalmasabb...lezáratlanul.

Van tippetek ,hogy mit tegyek,hogy ezt kiheverjem? Esetleg ha valaki járt már hasonlóna?(bár azt kétlem)

Ráadásul nemsokára kezdődik az egyetem, utolsó évem államvizsgával,és én jelenleg az ágyból sem tudok kikelni :(nem így képzeltem a nyaramat...

23L



2020. júl. 26. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom..

De megmutatta az igazi jellemét...remélem,hogy ezek után Te is úgy gondolod,hogy nincsen ilyen emberrel közös dolgod.


Nem írom le a saját sztorimat, volt ilyen velem is. Annyi a tanulság, hogy oké, sirasd meg a történteket. Utána viszont állj fel és lépj tovább.

2020. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Meg kérdezhetem miért pontoztatok le a válaszom? 8. válaszoló voltam
2020. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!