Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban vonzóbb az intelligenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban vonzóbb az intelligencia, mint a megjelenés?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, nem gazdag, nem sportos, és férfi szemmel nem is kifejezetten jóképű. Nem az a bulizós típus, kB ugyanabban a körökben jár, mint én. Ennek ellenére rajonganak érte a nők, több nő ismerősöm is odavan érte. Az egyiket gyerekkorunk óta ismerem, őt meg is kérdeztem, hogy mi ennyire vonzó ebben a srácban , és azt válaszolta, elbűvölő az intelligenciája. Bővebben nem fejtette ki, és nem is nagyon firtattam.

2020. júl. 27. 05:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

Itt sokan összekeverik az okosat az intelligenssel. Szerintem azt nem lehet megítélni, hogy egy férfi a saját szakterületén okos-e, ha te nem értesz hozzá. De azt megtudod ítélni, hogy intelligens-e.


Amit látok pl. informatikus/villamosmérnök férfiaknál, hogy sokan okosak és "fejben furier-transzformálnak" de nem intelligensek, az utolsó szépirodalmi művet középsuliban olvasták, büszkék rá, hogy egy középfokú nyelvvizsgájuk van, jobbnak gondolják magukat a bölcsészeknél, jogászoknál, közgazdászoknál, de közben keverik a nettót a bruttóval, nem tudják mi a különbség a részvény és a kötvény között, nem tudják, hogy milyen jogaik vannak vagy minek kéne utánanézni ha vállalkozást akarnak indítani és olyan konteós baromságokban tudnak hinni néha, amikre azt hinném, hogy 8 általános fölött senki nem ül fel.


Ezen kívül sokan kommunikálni sem tudnak és le is nézik a másik felet. Igaziból egy ilyen személyből nem sok szeretni való tulajdonság jön ât első néhány randin.


Ha viszont valaki intelligens, akkor az nagyon szimpatikus tud lenni. Tudsz vele bármiről beszélgetni, ami téged érdekel, mert odafigyel, meghallgat és hozzá tud szólni a témához. Nyilván egy ilyen férfi előnnyel indul.

2020. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Inkább, mint egy sötét szépfiú! Nekem kevés a megjelenés! Amikor tini voltam csak a kűlső számított. Majd huszonévesen már az életképesség is szerepet játszott. Mára kifejezetten fontos lett az hogy belűl mi van....
2020. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

Az intelligencián hétköznapi szinten nem csak az IQ szintet értjük, hanem viselkedést, kulturáltságot is. Igen, egy művelt, intelligens férfi, aki bármilyen témához hozzá tud szólni, nekem jobban felkelti az érdeklődésemet, mint egy olyan, aki csak jól néz ki, de buta vagy éppen annyi erénye van, hogy nem nagyon buta.

Ezért van az, hogy nekem külsőre szinte senki nem tetszik. Nem azért, mert über válogatós vagyok, hiszen akivel idáig együtt voltam, mind hozzám hasonlóan átlagos volt. De amíg egy férfi nem nyilatkozik meg, nincs rajta vonzó számomra. A jó külső kevés.

2020. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
Intelligencia sokféle van, értelmi is, meg érzelmi is, sőt van motoros is tudtommal. Nem tárgyi tudást jelent, inkább életrevalóságot, érdeklődést, kommunikációs képességeket. Ami meg elég fontos ahhoz, hogy működjön egy párkapcsolat, meg genetikailag is jó pont. Szóval igen, a nők jobban vonzódnak az intelligens férfiakhoz, mert azok általában sikeresebbek az élet minden területén. Ennek ellenére a megjelenés is számít, az a cégér, de valahol szerintem még ahhoz is kell intelligencia, hogy eltaláld, neked mi áll jól és mi felel meg a célközönség ízlésének - szóval, hogy marketingeld magad :)
2020. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

[link]


Intelligencia??? Ha a nevét nem tudja leírni az sem érdekel.

2020. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Az általad linkelt buta, de szép férfi kapcsán végre megértettem, hogy egyeseknek miért nem számít a partner intelligenciája. ;)
2020. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!