Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért szeretik visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szeretik visszautasítani azt is, aki nem is nyomul rájuk?

Figyelt kérdés
Lépten nyomon megkapom a nőktől, hogy ilyen pasival biztos, hogy soha nem jönnének össze mint én. De miért kell ezt, ha soha utalást sem tettem arra, hogy tetszenének, vagy akarnék valamit. Semmit nem csináltam, mégis belémrúgnak. Mire jó ez?

2020. júl. 28. 15:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A munkahelyemen többször megtörtént már hasonló. Nem sok ember előtt, de nem is ez a lényeg szerintem. Szünetben beszélgettek a kollegák és amikor arra mentem, egyből rám terelődött a szó, a lányok rögtön fintorogni kezdtek, mef ilyen szövegeket mondani.

Ronda vagyok, az igaz, de szerintem nem jogos ilyeneket csinálni, amíg nem zaklatok senkit.

2020. júl. 28. 19:23
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,ha ilyen a munkahely,az elég baj.Ugyanis az emberek oda nem szórakozni,meg diliskedni,sértegetni egymást járnak ,hanem dolgozni.Persze mindig mindenhol akad néhány gyökérarc,de ez természetes.

A párom munkahelyén van egy targoncás srác,és lassan akkora,hogy nem fér bele.Ezen nevetnek.De nem sértőn.A pasi is vevő a humorra,és amúgy jól elvannak vele a csajok is.Nyilván nem rajongják körbe,és nem tesznek neki ajánlatokat sem,de jó munkatárs,poénos ürge, és jó haver.Nem sértegetik ilyen tróger módon.

A te munkahelyeden simán bunkók dolgoznak.Ezek lehetnek nők is,meg férfiak is.

2020. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Éééértem. Tehát csak a munkahelyeden:) Azt hittem, a villamoson random csajok mennek oda hozzád.

Ne vedd fel, ne foglalkozz vele, prolik a kollegáid, ez van. Ilyeneket ne vegyél föl. Kit érdekel a kollegák mit mondanak.

2020. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!