Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a lányok panaszkodnak hogy semelyik férfi sem tökös hogy ráhajtson, viszont ha tényleg rá hajt valaki akkor meg visszautasítja mert nem szereti a nyomulós, rámenős pasikat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 09:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
28%
Mert nem a (számukra külsőre) megfelelelő ember hajt rá, azért utasítja vissza a fenti kifogásokkal.
2013. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
78%
Az arany középutat kell megtalálni. Ne taperoljon szerte-szét az első randin, de legyen határozott, tudja mit akar.
2013. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen jogos! Semmi nem jó nekik!
2013. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

hát valamire panaszkodni kell...

de általában vagy a nemtetszés,vagy az,hogy túlzásba esik az illető.

Én pl merek kezdeményezni,ti miért nem?

2013. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Ha jóképű vagy és tetszel nekik akkor bármelyik megoldás jó. az is ha egyszerű kedves vagy az is ha rámenős.


ahogy az első írta, ha a megfelelő teszi azt akkor bejön nekik. :)

2013. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
46%
Elküldtek már anyukádba, kedves 69 %-os ? Vagy néztek már rád úgy, mint egy gyerekgyilkosra? Kb. ezért.
2013. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

4es vagyok,a 69%os

Én nem bunkókkal szoktam próbálkozni,akik olyasmit mondanak,hogy bocs,de nem jösz be.Ha bunkó ribancokkal próbálkozol,nem csoda,hogy így jársz.

2013. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
32%
Mert ők maguksem, tudják mi kell, nekik csak megjátszák. az agyúkat és vanamelyik beképzelt neki csak tökéletes pasi kell! Olyan mint az alkonyatba nyálgép Olyan amelyik már a nőkre hasonlít nem a fiúkra! :xDDD
2013. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

ÉS azt honnan szűröd le h ő tutira nem az? templomban ismerkedsz?

Mert külsőre senkire nincs ráírva h milyen ember okoska!


Lehet kivülről egy bájos kedves egyszerű lány és még is egy nagyszájú pics@.

2013. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
De hogy nincs rá írva... Már messziről látszik valakin,ha bunkó.Vagy ti nem veszitek észre?
2013. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!