Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelt kérdés

Észrevettem, ha hirtelen meglát messzebbről az utcán mondjuk és észrevesz, akkor megakad rajtam a szeme, de nem mosolyog csak néz.

Múltkor sétált telefonálva, hirtelen meglátott, felém kapta a fejét és nézett arra a pár mp-re.

Vagy a haverjával sétáltak, beszélgettek, akkor is hirtelen feltűntem, ő meglátott és megint csak nézett messzebbről, arra a pár mp-re, míg látott.

Azért tűnt fel, mert már többször csinálta, ha csak úgy felbukkantam.

Viszont sosem mosolyogva néz ilyenkor (igaz én sem szoktam rá ilyenkor).

Lehetséges, hogy csak ilyen és minden ismerősével ezt csinálja, ha meglátja hirtelen?

21/l


2020. júl. 28. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A magam részéről annyit mondhatok, hogy még a nekem tetsző nőkre sem szoktam csak úgy rámosolyogni. Ha már ismerjük egymást valamelyest, és pl. adódik egy vicces helyzet, vagy poénkodunk, akkor nyilván másabb, de még olyankor sem szoktam az illetőre mosolyogni akkor sem, ha ő esetleg folyamatosan mosolyog rám.
2020. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de a kérdésre igazából nem válaszoltál.
2020. júl. 28. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert nem tudom, hogy miért csinálja ezt. Én sem mosolygok senkire, de attól még tetszhet nekem az illető. Amit leírtál, abból semmire sem lehet következtetni, lehet, hogy tetszel neki, de lehet, hogy nem. Ha meg akarsz vele ismerkedni, akkor menj oda hozzá, vagy teremts olyan alkalmat, hogy ő közeledhessen.
2020. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást.
2020. júl. 28. 20:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezeket akkor csinálja, ha messzebb van, szempillantásnyira bukkanok fel, alkalmunk sincs köszönni sem.
2020. júl. 28. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, akkor teremts egy olyan alkalmat, hogy hosszabb ideig lehessetek egymás közelében, a többit meg majd meglátod.
2020. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem tanácsokat kértem, mivel a pontosabb körülmények nem ismeretében nem lehet hasznos tanácsot adni.:)

Arra vagyok csak kíváncsi, hogy a LEÍRTAK alapján valakinek, van-e valamilyen ötlete, hogy miért csinálja ezt a srác.

2020. júl. 28. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki nekem tetszik, én se szoktam mosolyogni rá.

Valószínűleg tetszel neki vagy azonnal felismert a tömegből.

2020. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki vagy észrevette hogy nézed ezért visszanez avagy elbambult. Szerintem nem érdemes találgatni, legközelebb ha beszélgettek puhatold ki.
2020. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!