Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves érettebb férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves érettebb férfiak! Milyen tulajdonságú nőket tekintitek valódi, hiteles nőknek? Milyen nő az, akit sosem szeretnétek elhagyni; aki mellett szívesen elköteleződnétek – akár egy életre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon szeretnék értelmes, segítő szándékú válaszokat kapni érettebb korú férfiaktól, mert tanulni szeretnék belőlük. Milyen tulajdonságai vannak a nőnek, akivel szívesen elköteleződnétek, akivel le szeretnétek élni az életeteket és családot alapítani?

Ha van kedvetek írni, arra is kíváncsi vagyok, mi az a tulajdonság/viselkedés, vagy bármi, ami hosszú távon szakításhoz vezet nálatok, mert nem akartok az adott hölggyel lenni.

Nagyon köszönöm előre is! Igyekszem okulni.



#hitelesnő
2020. júl. 29. 23:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9# és ezt most hogyan értsem??
2020. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%

#10:

Ez a válaszod megerősíti lepontozásod jogosságát. :D

2020. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

#11:

Baj, ha nem érted. :D

De elmagyarázom: mennyire volt komoly az előző 4 kapcsolatod, ha az ötödiket is annak nevezed? Másoknak egy komoly kapcsolatuk alakul ki, akik ma is együtt élnek, de lehet, előtte többször elváltak, vagy elhagyták őket.

2020. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

13# rettenetesen nagy fogalomzavarban vagy ! Mi az, hogy másoknak egy komoly kapcsolatok alakul ki?? Wtf!? Szerinted az ,hogy mondjuk 10 évig voltam egy nővel, két évig házasságban, de békésen elváltam ezer és egy ok miatt, az nem komoly kapcsolat?? Vagy hogy 5 éves kapcsolatomnak anno azért lett vége, mert megcsalt a barátnőm, attól az még komoly kapcsolat nálam..nekef az miért nem komoly kapcsolat ? Számomra tudod pl a barátság extrákkal, meg szexkapcsolat a nem komoly kapcsolat... De javíts ki, hogyha tévedek ezekben.

11# vagyok

2020. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
#13 alatt elmagyaráztam. Az utcsó mondatomban benne van minden.
2020. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

15# akkor fordítsuk le, tehát szerinted , ha akár hány évig is tartott egy párkapcsolat, de bármely oknál fogva vége lett, az nem ( lehet) komoly párkapcsolat... jó, hát akkor erről nem egyezik a véleményünk.

Akkor a te kedvedért; eddig öt párkapcsolatom volt, az ötödik, azaz a jelenlegi a KOMOLY, mert ez jelenleg is tart... bár azt ugye senki nem tudja megmondani, hogy öt év múlva vagy tíz év múlva mi lesz.😂😂

2020. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
#16: végre, megértetted. A komoly kapcsolat halálig tart.
2020. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17# Hát ezt nehéz megérteni...

De akkor felteszek neked egy kérdést: ha 45 éves korában a bátyám meghal rákban, akkor a 40 éves feleségének ez volt az egyetlen komoly kapcsolata, kész punktum. Függetlenül attól, hogy a bátyám előtt már volt három kapcsolata, és többé már nem lesz, és nem is lehet komoly kapcsolata a hátralévő életében??? Na ne viccelj velem...

2020. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
#18: ja, hogy az előző 4 kapcsolatodban megözvegyültél ... akkor tényleg az ötödik komoly kapcsolatodnál vagy.
2020. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A jó szándékú válaszadók tanácsait nagyon köszönöm! (Csak úgy megjegyzem, én senkit nem pontoztam le és nem is szeretem azt, ha emberek lepontozzák egymást pusztán azért, mert nem értenek valamivel egyet.) Mivel látom, hogy jó néhány troll is megjelent (mint ahogy az sajnos lenni szokott..), megszüntetem a követést. Sosem értettem, miért jó az egymásnak esés és ezt nem kívánom olvasni.

Köszönöm a segítő szándékú válaszokat!

2020. júl. 30. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!