Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Egy 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Egy 28 éves férfi, akinek még nem volt párkapcsolata és interneten ismerkedik, összesen legalább hány év komoly kapcsolatot hazudjon a nőknek (hogy ne rázzák le), ha rákérdeznek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 10:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

10

Mi köze a szuper férfiségnek ahhoz, hogy hány nőbe nyomtad bele a farkad eddig?

Ez csak nekem érthetetlen?

2020. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nincs köze. Úgy értettem, hogy annyi csúcs szuper férfi vagy, akiknek nem csak külsőre, de belsőre sincsenek hibái. Kinek kellenék én, tele hibákkal?
2020. júl. 30. 12:10
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkiben van hiba külsőleg és belsőleg is, nincsen teljesen tökéletes ember.

Ha te nem érzed jól magad a bőrödben akkor tessék tenni azért hogy vonzó legyél külsőleg és belsőleg is.

2020. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

#12

Eddig arról szólt a kérdés, hogy hazudnál hogy több nővel voltál / több időt voltál nőkkel, mint a valóságban. Most azt írod nincs köze. Most akkor mi a gondod tulajdonképpen akkor?

2020. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mert amikor a nők megkérdezik, hogy volt-e már komoly kapcsolatod, azt a választ akarják olvasni/hallani, hogy igen, sok év komoly kapcsolat. A nőknél 28 évesen csak akkor lehetsz csúcs szuper férfi, ha volt már legalább 1 barátnőd és a tökéletes vagy számukra. Ha a válasz az, hogy nem volt, akkor már egyből nem vagy nekik szimpatikus és leráznak.
2020. júl. 30. 12:26
 16/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha sok kapcsolatod volt, az nem jó a nők szemében mert azt mutatja hogy nem tudod mit akarsz, képtelen vagy megállapodni. Ha sok nővel szexeltél az meg egyenesen taszító tud lenni. Tőlem általában megijednek amikor kiderül hány lánnyal voltam már
2020. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

#15

Éppen erre vonatkozott a kérdésem. Tegyük fel hogy mi ketten ismerkedünk. Újra megkérdezem: mi köze hozzánk annak, hogy ezelőtt hány nőbe dugtad be a nemi szerved? Nekem mi lenne jobb/rosszabb attól? Egyszerűen nem értem hogy ez miért releváns infó.

2020. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%
#17 kár a szóért, úgyse érti. Ő már elkönyvelte, hogy ő maga egy lúzer, szóval ezen mi nem tudunk változtatni. 1x talán rájön, hogy a világ nem olyan, mint amilyennek ő látja.
2020. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%

"Tudom, 8-as, szánalmas vagyok és egy darab kaki az értékem a nők szemében. [...] Kinek kell egy ilyen, őszintén? Annyi csúcs szuper férfi van, kinek kellenék ÉN?"

Ha ehhez hasonló dumával jönnél, én is leráználak. Nem az a baj, hogy nem volt kapcsolatod.

2020. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%

xdddddddddddd


aztán csodálkozik majd, hogy 40évesen is hazudni kell ;D

2020. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!