Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most nagyon elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy pasival, ő 30, én 32. Jól megvagyunk, már a szexen is túl, keres, beszélgetünk, de valahogy nem beszéltük meg, mit is akarunk egymástól. Én az elején sodródtam az árral, de mostanra megkedveltem. Ki akartam ugrasztani a nyulat a bokorból, és ma felhívtam. Eleinte teljesen aranyosan elcseverésztünk, mesélt a napjáról, hogy nyélbe ütött két jó üzletet is, aztán ki ha én nem, elkezdtem kérdezősködni, hogy mikor látom megint. Ő meg kitérő választ adott, hogy még amiatt nem tudja, mert most hétvégén nagyon sok a munka, és tudom, hogy valóban az, de persze olyan jó lett volna látni. Ahogy letettük a telefont, írtam neki, de bár ne tettem volna...


"ha nem akarsz jönni nem muszáj, nem akarom erőltetni

ha csak egyéjszakásat akartál

tudom, nem férek már bele az idődbe és most azt éreztem, hogy már nem mersz nemet mondani"


Szerettem volna, ha konkrétan kapok egy választ: -igen, csak egyéjszakás. -Nem, nem egyéjszakás, de komolyabb kapcsolat most nem fér még bele neki a sok munka miatt (vagy egész másmiatt)

-komolyabbat szeretne

-még nem tudja.


Ezekre számítottam, bármelyik feldolgozható lett volna, hogy hova tovább... igenám, de láttam, hogy elolvassa, ír is valamit, de nem küldte el, majd most nincs semmi válasz erre :( nagyon szomorú vagyok, mert úgy érzem, elrontottam, bár a barátok azt mondják, hogy hagyjam főni most egy picit a levében, fog még írni, nyugodjak meg.


Ti mit tennétek?


2020. aug. 1. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami megtörtént megtörtént. Nem érdemes ezen rágódni, hogy bár ne küldted volna el. Már elküldted

Ha nem ír vissza, akkor egyértelmű: nem akart komolyabb kapcsolatot, csak egyéjszakást vagy maximum egy kevés ideig tartó nem túl szoros kapcsolatot.

De lehet, hogy neki még korai és nem tudja mit írjon.

Ha írni fog valamit, akkor valamit jelentesz neki, hiszen nem akarja eldobni az egészet csak úgy.

Mennyi ideje ismerkedtek nagyjából?

2020. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Keress egy őszintébb pasit.
2020. aug. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként illene megmondania hogy mégis mit is akar. Én nem várnék rá sokáig. Várnék 2-3 napot, ha nincs válasz akkor tovább kell lépni.
2020. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elején kellett volna tisztázni. Kitérő választ adott, ez elmondott mindent, mennyire akar komolyat. Ha akarna, javasolt volna későbbi időpontot, nem így bújt volna ki alóla. Így még esélye van a szexre.
2020. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!