Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam most?

Nagyon elrontottam most?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk és nagymamám meglátogatott minket. Eddig sosem volt még kint és valószínű nem is jön. Nos hozott egy csomó minden finomságot és csak főz két napja. Én 2 hónapja követem a mintaétrendem + edzés. Viszont most elgyengültem és szombat óta csak zabálok. Csütörtökig marad, addig megpusztulok. Tudom gyenge vagyok, de egyszerűen nem bírok nemet mondani, amikor tolja az arcomba a vilàg legfinomabb aranygaluskáját. Közben meg ott a hatalmas lelkiismeretfurdalás, hogy elcsesztem a egészet. Ti mit tesztek ilyenkor?
2020. febr. 18. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nekem is volt egy ilyen, nagyon hasonló helyzet. 1 hétig tartott, egy hónapja tartó diéta és sport után. Kiélveztem, közben ott volt a lelkiismeretfurdalás, de az egy hét után folytattam mindent, és olyan legyőzhetetlenné tett. Azóta sokkal elszántabb vagyok és minden hasonló kísértésnek ellenálltam. Az segített, hogy láttam magamon a változást, amit az az egy hét kilengés tett velem negatív irányba.
2020. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1 hét csalás nem a világ vége. Fontos számomra is az egészségtudatosság, viszont a hiúságom, hogy jól nézzek ki nem annyira erős, hogy ne engedhessek meg magamnak jó ételeket és ne élvezzem az életet. Ha fittnesmodell vagy és ez hozza a konyhára a pénzt akkor van értelme. Próbálj lazítani csütörtökig, azért ne zabálj kipukkadásig de egyéd a mamád főztjéből, biztos örömmel főz neked.
2020. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!