Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan h visszakoszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan h visszakoszont a múltad?

Figyelt kérdés

úgy értem, többször visszatért valamilyen formában vagy épp direkt kanyarodtal magad vissza a múltba azzal h kerestél meg embereket a múltbol. szerelmet leginkább

Bolond ember az aki a múltat kutatja?!



2020. aug. 3. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Kfc-ben ettem csípős csirkét, az később visszaköszönt.
2020. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Aki a múltat kutatja nem bolond, hanem régész.


Egyébként igen, volt ilyen, többször is, de sosem lett jó vége.

2020. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Mindig a legváratlanabb helyzetekben, és pillanatokban. Egy idő után az ember felkészültté válik. Pár éve volt olyan, hogy az egyik exem ellátogatott a lakásunk ajtajáig, és megismertem a lépteit.Én bent voltam, ő kint. Az előző lakásunknál. Utánozhatatlan jelenet volt. Nem csengetett, meg semmi nem volt, egy rövid idő után elment.
2020. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
ő kint a folyóson. Nem nyitottam ki az ajtót.
2020. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Az volt a legmegdöbbentőbb, hogy tizenév után is megismertem, mondjuk nekem elég jó a hallásom, de azért mégis..
2020. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én úgy alakítom a sorsomat, hogy mindig így alakul...
2020. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2015-ben meg a legeslegelső exemmel rendeztem szellemileg a lezáratlan dolgokat. Szóval exek kavalkádja volt 2010-2015 között. Ez a két életem meghatározó személye megjelent. Mind kettőnek ugyan az a keresztneve.Most nyugi van, nem teljesen- de alakul már:)
2020. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
es magyarán rosszabb visszafele menni? Azt mondják az okosok h ha hív a múlt ne vedd fel, semmi újat nem akar mondani.
2020. aug. 3. 22:15
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8 Ez ostobaság. Vannak dolgok amiket zárni kell, és vannak dolgok amiket elő kell venni, és új útakra kell helyezni, a megváltozott életkörülményekben, úgy hogy senki érdekét ne sértsd, és senkin ne gyalogolj át, és egyenes legyél. Ilyen is van. Pitiánerkedni, stikliskedni, a másikat megpróbálni aljas módón elintézni- mindenki tud, ahhoz nem kell ész, de egyenesnek, erősnek és tisztességesnek lenni ahhoz igen.
2020. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szabad visszajatszani. Lett volna lehetőségem sokszor visszakanyarodni, de mindig csak előre néztem. Megérte. A megfelelő ember van mellettem.
2020. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!