Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan h visszakoszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan h visszakoszont a múltad?

Figyelt kérdés

úgy értem, többször visszatért valamilyen formában vagy épp direkt kanyarodtal magad vissza a múltba azzal h kerestél meg embereket a múltbol. szerelmet leginkább

Bolond ember az aki a múltat kutatja?!



2020. aug. 3. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy srác, akivel 15 éves koromban 1 megállót mentünk együtt a buszon minden délután. Tetszett nagyon, és ő is mindig nézett, de nem volt semmi. Később egy baráti körbe kerültünk, de akkor nekem volt pasim, megint nem volt semmi. Szakítottam a barátommal, kicsit kavartunk, de nem működött. Kb 1 év múlva tettünk egy újabb próbát, de megint nem működött (ekkor voltam 18, ő 17, tehát még mindig tinikről beszélünk). Én itt el akartam engedni a dolgot, ő is, volt is barátom a következő években. De ez a teljes elengedés nem ment, valahogy ha sokat találkoztunk, mindig elkezdtünk túlzottan egymásra hangolódni. Soha egyik exem se érdekelt, de ha körülötte láttam egy lányt, minden bajom volt.

21 voltam végül, mikor szakítottam az akkori pasimmal, és ismét sikerült összegabalyodnunk. Megbeszéltük, hogy semmi komoly, ne járjunk úgy, mint az előző két alkalommal, csak érezzük jól magunkat. Olyan jól sikerült, hogy közben eltelt 11 év, házasok vagyunk és született 2 gyerekünk is :D Azóta is tök jól megvagyunk, nagyon boldog az életünk.

Nem annyira hiszek a töltöttkáposztában egyébként, de esetünkben szerintem az volt a kulcs, hogy az első két próbálkozásnál nagyon gyerekek voltunk még, a harmadikra már felnőttünk.

2020. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első nagy szerelmemmel voltak ilyen élményeim. Időnként random megkeresett. Különleges kötelék volt köztünk, nagy ritkán még mindig megfordul az álmaimban is, legutoljára pedig pár hónapja írt rám a semmiből. Soha nem értettem, mit akart, de már most megházasodott, így arra számítok, hogy több ilyen nemigen lesz. Illetve nemrég egy frissebb exem keresett meg ugyanígy a semmiből, de nem hiszem, hogy ez is bárhova vezetne. Úgyhogy szerintem nem érdemes ezekre sok időt szánni, az újrakezdés csak kivételes esetekben működik
2020. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás koromban volt egy srác a buszon aki nagyon tetszett. De ő akkor észre sem vett. Most huszonevesen megtalalt Facebookon és folyamatosan írogat. De azóta meghizott, megkopaszodott, le van oregedve. Szóval nem válaszolok neki. Ironikus.
2020. aug. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amit a szíved súg, menj az után. De amit az eszed mond, azt se hagyd figyelmen kívül, és akkor elkerülheted a bajt.
2020. aug. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem normális, aki nem képes magát túltenni a múlton és évekkel később is kutatja vagy kíváncsi rá.
2020. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van úgy, hogy megéri újrapróbálni. Van olyan történet ismerősök között (több is), hogy tiniként összejöttek, nem működött, aztán pár év múlva ismét találkoztak, és tök boldogok. Érettebbek lettek, felnőttek egymáshoz.
2020. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Olyan srac nekem is van aki gyerekkorom ota visszater, neha kavarunk, neha nem. Sztem a halalos àgyamnàl is meg fog látogatni.


De en màsra vágyom.valodi szerelemre.

2020. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!