Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külsőre nem annyira az esetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem annyira az esetem, így komoly kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni, de szexkapcsolatban benne lennék. Ilyet lehet mondani Tinderen egy lánynak, akivel épp ismerkedek? Vagy ezzel megsérteném?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 16:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ilyet írsz? Gratulálok. :D


A kérdésben is leírtam, hogy felajánlanám neki a szexet és elmondanám, hogy komoly kapcsolatban nem lennék benne vele.


Természetesen keresnék egy működő szexkapcsolat mellett barátnőt. Ha elkezdek járni egy lánnyal, soha nem csalom meg. Ilyet eddig sem csináltam és ezután sem fogok.

2020. aug. 4. 20:37
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Verd ki magadnak vagy menj el prostihoz!
2020. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ha egy nő önszántából belemegy a szexbe vagy szexkapcsolatba, akkor miért fizetnék prostiért? Ő dönt így, hogy benne van velem a szexben.
2020. aug. 4. 20:48
 14/21 anonim ***** válasza:
Es dugni tudsz ugye?
2020. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tudok dugni, igen. De mi konkrétan a problémád? Ha egy nő belemegy egy felajánlott szexkapcsolatba, akkor ez az ő döntése.
2020. aug. 4. 20:56
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
Remélem a te fajtád minél előbb megrohad a föld alatt!🙏
2020. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem semmi en szivesen vennék egy nálam jobb pasit ha szingli lennek
2020. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég szép, hogy felvállald, de szexre jó? Ha elég vonzó a szexhez, akkor miért a külvilág dönt hogy barátnő lehet-e? Ha jó vele a szex, és amúgy nyitott vagy komolyra is, akkor miért nem akarod megismerni a lényét? Lehet, belül sokkal szebb és bájosabb, mint egy számodra ideális külsejű lány. Ha megy köztetek a kémia, jó a szex és a belső is passzol (ezt komoly kapcsolati szándékkal, randikkal eldöntheted), akkor mi tart vissza? Az egód, h mások nem tartják szépnek, nem "tudtál" szebbet szerezni? Annyira nem értem ezt a logikát. A párom nekem kell h tetsszen. Ha már tetszik annyira, h le tudnék vele feküdni, akkor a külső szűrőn átment, onnantól lényegtelen, hogy mindenki által a világ legszebb nője/pasija, vagy csak egyedül nekem tetszik és nem is a legszebb. Onnantól csak a személyisége számít.
2020. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondd el neki, hogy csak szexkapcsolatot keresel, de jól sejted, ezzel megsértenéd. Inkább ne mondd el az okát, de mondj olyat, hogy egyértelmű legyen a számára, hogy nem lehet belőle több, ne reménykedjen.


Bár szebb lenne, ha békén hagynád. Elég megalázó ez neki, nagyon nem szép hozzáállás. Érezni fogja, vagy majd kiszedi belőled, mi az oka, amikor beléd szeret szegény. Szerintem nem éri meg, hogy megbántsd, és most még az egyenes beszéd a kisebbik seb neki.

Ezek alapján nem lehetsz túl érett. Gyerekkoromban hittem azt, hogy a legszebb ember lesz a párom, a szerelmem. De a külső csak egy belépő szint, s azt ő is megüti. Te egy meg se akarod ismerni, csak lyuknak jó. Hagyd inkább tényleg.

2020. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szóval a lány nem botoxos, műmellű ribi. Hát ez tényleg baj. Hagyd a francba inkább, nem hozzád való.
2020. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!