Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külsőre nem annyira az esetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem annyira az esetem, így komoly kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni, de szexkapcsolatban benne lennék. Ilyet lehet mondani Tinderen egy lánynak, akivel épp ismerkedek? Vagy ezzel megsérteném?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 16:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

18

Mert a kérdező egy felszínes, éretlen ptch. Sosem értettem amikor valaki ennyire a külső elvárásoknak él. Ezek nem tudják hogy valójában le sem tojják, a lényeg h lehessen rajoskodi a haverok előtt.


Nem a szex kapcsolattal van a baj, hanem a fenti egy visszatetsző jellemvonás. Normális csajnak remelem vagyis hogy te sem kellenél emiatt, annyi szent. Nem tudom az ilyen lelkületű ember mit tud hosszabb távon nyújtani, ha egyáltalán tud. A Felszíneség eleve rossz ómen…

2022. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!