Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak szexet akar tőlem, akkor nem vagyok vele egy ligában?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet alapból csak szexet akar a nőktől. Ilyen is van.
2020. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehetsz NB1-es, hogy ő nem akar tőled komolyat. Valaki más szemében.
2020. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van aki csak szexet akar, vagy nem független.
2020. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Ő nincs veled egy ligában. Sztem ez a nem mindegy. Remélem érted...
2020. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Hát kb.A pasik jó formán bárkit megdugjak ha kanosak.Komolyabb kapcsolatra azért már oda kell tenni magát a nőnek.
2020. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a "baj", hogy nincs itt semmiféle liga. Ez megint egy idiótaság, amivel azok szeretnek takarózni, akik vagy buták felfogni, vagy akiknek fáj elfogadni, hogy mindenki más, más igényekkel, vágyakkal, elképzelésekkel. Igen, valaki csak dugni akar. Ettől még nem kéne ligákkal, meg egyéb marhaságokkal előhozakodni.
2020. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan jön ez az ostoba logika a nőktől.


Ha csak szexre kell valaki akkor pont, hogy csakis a külső számít. Viszont az legyen jó.

2020. aug. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerinted a munkás, aki utánad füttyög az utcán vagy beszól, hogy "dugnálak" az nálad elitebb? Nem, nála te vagy jobb ligában, ő viszont valamiért nem feleségül venni akar téged, hanem csak dugni. Fura, mi?
2020. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert rossz egyedül lenni, és a pasik kivétel nélkül csak a bugyimba akarnak jutni.
2020. aug. 6. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:
És szerinted ez azt jelenti, hogy a pasi jobb nálad? Szerintem nem.
2020. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!