Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemi életet élő lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi életet élő lányokhoz fordulnék. Nektek mennyi volt a legtöbb idő amennyit késett a menstruációtok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 21:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amikor 52 napra jött meg.
2020. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan fél évre eltűnt egyszer, szóval fél évig nem volt. Természetesen kitört eleinte a pánik, de kiderült, hogy nincs semmi baj. Legalábbis nem komoly. Kaptam rá gyógyszert, ami újra rendszeressé tette.
2020. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy a 72. napra jött meg. Orvoshoz mentem, aki inzulinrezisztenciát állapított meg + akkor nemrég álltam le a fogamzásgátlóról.


Egyébként a fogamzásgátló nem rendszeressé teszi, hanem kikapcsolja a ciklust, és pont emiatt nem tud megfoganni a gyerek. Hiába vérzel, az nem igazi menstruáció, hanem hormonmegvonásos vérzés.


Én nem tartom egészségesnek a fogamzásgátlót, nem véletlenül hagytam abba. A ciklusom egyre rövidebb, nekem általában a 35. napra jön. (21 és 36 nap között tekinthető egészségesnek, én úgy tudom)

Azonban ehhez időnek kellett eltelnie a gyógyszer letétele után + szénhidrát-csökkentett diétát alkalmaztam. Most is figyelek az étkezésre, mert sajnos nálam nem csak pár plusz kiló a tét, hanem különböző rosszullétek is.

2020. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Amíg szűz voltam, addig 30-31 napos viszonylag szabályos ciklusom, enyhe vérzéses, csak néha görcsölős mensim volt.

Amikor aktívan élek szexuális életet, érezhetően megváltozik. Erősebb a vérzés, PMS, görcs. És szabálytalanabb. Átlag kicsit hosszabb, 33 nap (31-35), de a leghosszabb 40 volt. Nem tudom, miért, talán terhesség miatti félelem. Pedig rendesen védekezünk óvszerrel, hormont sose szedtem. Egyéb tekintetben nem stresszesebb az életem, amikor nem szexeltem, a stresszesebb időszakok se hatottak rá.

2020. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek. Nekem 18 napja késik és én is a terhesség miatt görcsölök. Csináltam egy tesztet és az negatív lett egyértelműen, de egy nappal később megnéztem és láttam egy halvány függőleges csíkot. Remélem az már nem számba vehető...
2020. aug. 7. 12:57
 16/19 anonim ***** válasza:

Elvileg az már nem mérvadó eredmény, ha egy nappal utána jött ki.

Egyébként mikor csináltad a tesztet?

Hány nappal a (Te esetedben) várt menzesz előtt vagy után?

2020. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha reggel, a napi első vizeletből csinálod, az a biztos.


Egyébként úgy tudom, hogy 2. csíknak is élénknek kell lennie. Számos nő csalódott már úgy, hogy a halvánnyal elment az orvoshoz, és az mégsem állapított meg terhességet. Nekem szerencsére mindig csak a kontrollcsík jelent meg. :) (Nem tervezek babát.)

2020. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16os: akkor csináltam a tesztet amikor a menstruációm már 2 hete késett

17es: nagyon remelém. Az enyém csak épp hogy csak észrevehető:D

2020. aug. 8. 00:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodj meg. Ha két héttel a várt menzesz után csináltad, már 2 erős csík lenne ott, ha várandós lennél.
2020. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!